MEMY - Wyborcza osiągnęła poziom Urbana, nie mylić z Orbanem.

  • 28.10.2020, 20:10
  • redakcja RTO
MEMY - Wyborcza osiągnęła poziom Urbana, nie mylić z Orbanem.
Agresja to reakcja na bezsilność.

To autentyczny tekst gazety Wyborczej. Nie będziemy tego szerzej komentować. Tym bardziej, że język debaty publicznej osiągnął taki poziom "Urbanizacji" o jakim nie śniło się "urbanistom", chyba za wyjątkiem Jerzego Urbana.  

 

poniżej cytat z Wyborczej:

++++++++++=========================

Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku,

"Wyborcza" była, jest i będzie z walczącymi o swoje prawa kobietami. Mamy w redakcji pewnie różne poglądy na aborcję, ale ten sam na wolność.

Podziwiamy determinację, odwagę i wyobraźnię protestujących. Zachwyca nas, że o swoje prawa upominają się młodzi i robią to tak bezceremonialnie. Nie boją się Kaczyńskiego i narodowców. Wszyscy powtarzają: Wypierdalać!

Oddajemy w tych dniach Strajkowi Kobiet jak najwięcej miejsca na naszych stronach internetowych i w wydaniu papierowym. Ale chcemy też wesprzeć ruch finansowo. Zapraszamy Was, drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy do wspólnej akcji.

Wszystkie pieniądze ze sprzedanych w najbliższym tygodniu prenumerat przekażemy na Ogólnopolski Strajk Kobiet.

To wsparcie bardzo im się przyda. - Pieniądze przeznaczymy m.in. na pomoc osobom szykanowanym za udział w ostatnich protestach - deklaruje Marta Lempart.

Czemu ma się nie udać?

Pozdrawiamy,
Zespoły Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów

===++++++++++++++++

koniec cytatu.

Jeżeli teraz można pisać w mainstreamowych mediach takie rzeczy, to znaczy, że w lokalnych można napisać np. tak: - Sz. Panie Michnik,  nie boimy się Pana kolegów komunistów, oligarchów, uwłaszczonych SBeków, zdeprawowanych sędziów i reszty zaprzańców - jedyne co mamy do przekazania to staropolskie pozdrowienie - spier(..)alać,

PS. wypier(..)alać już zajęte przez konkurencję i nie chcemy być posądzeni o plagiat.

__________________

Czy to oznacza, że poziom debaty spadł na psy? Niestety tak.

PS

Co ciekawe dbający o czystość, niewinność i prawdę, stroniący od przemocy i nienawiści YouTube nie ma nic przeciwko brzydkim słowom - więc słowo #wypier(...)alaj, weszło zapewne do kanonu sztuki nowoczesnej. Skoro tak uważają światli Amerykanie, to cały świat tak uważa.

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe