Wtorek, 19.02.2019

1:3 przegrała Stal Nysa z Treflem Gdańsk.

  • 9.01.2017, 18:53 (aktualizacja 09.01.2017 19:03)
  • redakcja RTO
1:3 przegrała Stal Nysa z Treflem Gdańsk.
Podczas rywalizacji o Puchar Polski. Taki wynik niestety wykluczył Nysę z dalszych rozgrywek.

 

1:3 przegrała Stal Nysa z Treflem Gdańsk podczas rywalizacji o Puchar Polski. Taki wynik niestety wykluczył Nysę z dalszych rozgrywek.

Podopieczni Janusza Bułkowskiego mieli przed sobą niełatwe zadanie – bowiem Trefl Gdańsk gra w PlusLidze i to było bardzo wyraźnie widać na parkiecie. Pomimo tego nyska drużyna nie oddała pola bez bitwy i podjęła walkę. Jak to w sporcie bywa – niewiele brakowało, a losy spotkania mogłyby potoczyć się zupełnie inaczej.

I początkowo wyrównany set Stal Nysa przegrała 19:25, natomiast w II secie „stalowcy” na swoim koncie zdobyli aż 24 punkty, na nasze nieszczęście gdańszczanom w końcówce poszło lepiej, i to oni wygrywali już 2:0.

Siatkarze z Nysy złapali wiatr w żagle i to oni wygrali III seta do 19. IV set to już dominacja gości z Gdańska, którzy wygrali 25:17, kończąc tym samym spotkanie 3:1.

Dopóki nie zobaczyłem treningu Lotosu Trefla Gdańsk byłem optymistą jeśli chodzi o wynik – tak jeszcze przed meczem mówił prezes Stali Jacek Jeczenia. I chociaż Stal Nysa przegrała – taki mecz był okazją do zdobycia niezbędnego doświadczenia dla siatkarzy.

______________

źródło  - I love Nysa - http://ilovenysa.pl/sport/nysa-ulegla-gdanskowi/

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe