Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 18:12
Reklama

Ostrzelał radiowóz Straży Miejskiej z broni pneumatycznej.

Głuchołazy ostatnio nie maja szczęścia kolejny raz doszło do strzelaniny tym razem jednak ofiarą padł .. radiowóz straży miejskiej, sprawcą okazał się dobrze znany funkcjonariuszom 32 latek, który wcześniej sprawiał strażnikom wiele kłopotów
Ostrzelał radiowóz Straży Miejskiej z broni pneumatycznej.

.

Na szczęście nikt nie ucierpiał, a broń użyta  podczas zajścia to pistolet pneumatyczny, czyli po prostu popularna wiatrówka, jaka można kupić już za 200 zł w sklepie militarnym bez żadnego zezwolenia. Sprawca został zatrzymany w kilka minut po zdarzeniu, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

W czwartek o godz. 14.20 , trzydziestodwuletni mieszkaniec Głuchołaz oddał trzy strzały do zaparkowanego w centrum miasta radiowozu, po czym się oddalił. Świadkowie zdarzenia poinformowali o tym straż miejską, a ta z kolei wezwała policję.

Na szczęście, w samochodzie nikogo nie było, więc jedyne straty to 3 rozbite szyby.

Policjanci sprawdzają, czy na posiadaną przez mężczyznę broń należy mieć specjalne zezwolenie. Szacują też straty, powstałe w wyniku ostrzelania. Mężczyzna był trzeźwy, ale nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: JJTreść komentarza: Jak zwykle, dowiemy się po czasie, jak już ktoś trafi do szpitala.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:46Źródło komentarza: Woda w Nysie - może być skażona bakteriami coli - wynik 58 jtkAutor komentarza: GolemTreść komentarza: Pozbyto się bufona i nieroba , lasego na kasę , jeszcze go wyrzuca z basenu i będzie kumulacja , do łopaty gnojaData dodania komentarza: 25.02.2025, 14:52Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: KibicTreść komentarza: To się dziejeData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:16Źródło komentarza: Goświnowice chcą odwołać sołtysa Kwiatkowskiego.Autor komentarza: Ryszard BobekTreść komentarza: A ja czytelnik sugeruje Panu Piotrowi Bobakowi - roszadowemu sekretarzowi miasta, żeby pisząc posta na profilu burmistrza miasta bardziej uważał na słowa, bo poziom bardzo Pan zaniża. - w mojej subiektywnej ocenie Także w mojej subiektywnej ocenie wyjasnie dlaczego jest pan roszadowym sekretarzem - zmiana z wiceburistrza na sekretarza to kpina z ustawy o samorządzie gminnym i próba obejścia prawa, polegajaca na obejsciu zakazu łaczenia mandatu radnego powiatowego z funkcją wiceburmistrza. Zapytam, bo przyznam, że nie sprawdziłem, czy po tej zmianie schemat ogranizacyjny gminy uległ zmianie? Czy zmienono Panu faktyczny przydział czynności? Czy naprawde Elwira Slimak przejęła Pańskie obowiązki a Pan jej, czy raczej pozostaliście faktycznie przy tym samym wymieniając się tylko tabliczkami na drzwiach? Wie Pan co to jest w prawie czynnośc pozorna? NIe to prosze sie dokształcić.Data dodania komentarza: 8.02.2025, 11:04Źródło komentarza: Czy komitet Referendalny padł ofiarą prowokacji?
Reklama
Reklama