Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 28 czerwca 2025 06:45
Reklama

Kredyt bez umowy o pracę

Nie masz umowy o pracę, a chcesz wziąć kredyt? To utrudnione, ale nie jest niemożliwe. Konieczne jest udokumentowanie dochodów, z których będą spłacane raty. Od dawna był to model dla przedstawicieli wolnych zawodów, dziś jest z tym łatwiej niż kilkanaście lat temu. Warunkiem jest to co mamy w PITcie, osoby pracujące na czarno o zaciągnięciu zobowiązania mogą zapomnieć.
Kredyt bez umowy o pracę


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

maciej p 24.10.2017 09:42
moim zdaniem nie powinniśmy zaciągać kredytów w miejscach, które nie budzą zaufania. banki, które są pod nadzorem państwa to co innego. mi w oko wpadł https://gotowkowe.net/santander-consumer-kredyt-gotowkowy/ bo nie wymagali dodatkowych rzeczy ode mnie a formalności przeszły spoko. Pewnie dlatego pani Kowalczyk zdecydowała się ich firmować swoim nazwiskiem

Marek 12.08.2016 11:10
Nie masz umowy o prace? szukasz sposobu ? innego rozwiazania niz lichwa ? napisz ontakt do siebie :) zaskocze Cię :)

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Michon do zwolnieniaTreść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu?Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: JJTreść komentarza: Jak zwykle, dowiemy się po czasie, jak już ktoś trafi do szpitala.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:46Źródło komentarza: Woda w Nysie - może być skażona bakteriami coli - wynik 58 jtkAutor komentarza: GolemTreść komentarza: Pozbyto się bufona i nieroba , lasego na kasę , jeszcze go wyrzuca z basenu i będzie kumulacja , do łopaty gnojaData dodania komentarza: 25.02.2025, 14:52Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: KibicTreść komentarza: To się dziejeData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:16Źródło komentarza: Goświnowice chcą odwołać sołtysa Kwiatkowskiego.
Reklama
Reklama