Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 02:30
Reklama

OFICJALNE OTWARCIE PSIEGO WYBIEGU

Psiaki mogą już od blisko miesiąca hasać po nowym miejscu, a od dziś na psim wybiegu są także zabawki dla czworonogów ufundowane przez jedną z prywatnych firm. Zapraszamy właścicieli z ich pupilami na Aleję Duńczyków.
OFICJALNE OTWARCIE PSIEGO WYBIEGU

Funkcjonuje tam tzw. psia eko strefa, gdzie nasz czworonóg bez smyczy może swobodnie pobiegać po terenie zielonym. Są tam m.in. dwa rodzaje podłoża i lampy solarne. Teraz doszły też zabawki. W przyszłości pojawią się  kolejne urządzenia służące naszym psiakom. Możliwe, że kolejne psie wybiegi pojawią się w innych częściach miasta.       

O szczegółach mówi Wiceburmistrz Nysy Marek Rymarz.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bywa i takTreść komentarza: Niektórzy,to do śmierci będą się trzymać posadki,bo apetyty się nie kończą!!!!!!!Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:17Źródło komentarza: NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie NysaAutor komentarza: Wkurzony rodzicTreść komentarza: A dlaczego Michon nie zostanie logopedą,jak jest taką świetną specjalistka?Zamiast zajmować stanowisko dyrektorskie,pomogłaby dzieciom, przecież tam neurologopedow brakuje .Dziwne jest to, że ciągle ją wybierają.Dyrektorem powinien być menadżer!!!!!Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:14Źródło komentarza: Sprytny dyrektor szkoły dorobi na nadgodzinach nawet kilkadziesiąt tysięcy rocznie.Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentekData dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem".Autor komentarza: Michon do zwolnieniaTreść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu?Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama