Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 sierpnia 2025 19:59
Reklama

7 nowych zakażeń w woj. 2 nowe zakażenia w Nysie.

Siedem kolejnych osób zakażonych koronawirusem w województwie opolskim to mieszkańcy powiatów: nyskiego, kluczborskiego i namysłowskiego.

W powiecie kluczborskim zakażone są cztery kobiety: trzy w średnim wieku i jedna młodsza - w sile wieku. Dwie przebywają w kwarantannie domowej, dwie w izolatorium w Opolu. Stan wszystkich jest dobry, zakaziły się lokalnie.

W domowej kwarantannie przebywają także dwie zakażone kobiety z powiatu nyskiego: jedna w średnim, a druga w sile wieku. Ich stan jest dobry, do zakażenia również doszło lokalnie.

W powiecie namysłowskim zakażony jest mężczyzna w sile wieku. Do zakażenia doszło na miejscu. On także przebywa w kwarantannie domowej, jest w dobrym stanie.

__________________

Nowe zakażenia - stan na godz.17.30

l.p.

Płeć
K/M

Wiek

Powiat zamieszkania chorego

Hospitalizowany

(tak/nie)

- nazwa szpitala

Stan chorego

 

Transmisja

605

K

średni

Nysa

Tak/dom

dobry

lokalna

606

K

W sile wieku

Nysa

Tak/dom

dobry

lokalna

607

K

średni

Kluczbork

Tak/dom

dobry

lokalna

608

K

W sile wieku

Kluczbork

Tak/dom

dobry

lokalna

609

K

średni

Kluczbork

Izolatorium Opole

dobry

lokalna

610

K

średni

Kluczbork

Izolatorium Opole

dobry

lokalna

611

M

W sile wieku

Namysłów

Tak/dom

dobry

lokalna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowi ozdrowieńcy - stan na godz.17.30

 

l.p.

(kolejni ozdrowieńcy)

Płeć
K/M

Wiek

Powiat zamieszkania chorego

Hospitalizowany

nazwa szpitala / izolacja domowa

314

M

W sile wieku

Opole (miasto)

izolacja domowa

315

K

średni

Opole (miasto)

izolacja domowa

316

K

średni

Opole (miasto)

izolacja domowa

317

M

średni

Opole (miasto)

izolacja domowa

318

M

W sile wieku

Opole (miasto)

izolacja domowa

319

M

W sile wieku

Opole

Szpital jednoimienny 
w Kędzierzynie-Koźlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA 27 MAJA, godz. 10.00

Informujemy o 2 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.

Pow. kluczborski

Chłopiec kilkuletni, który zakaził się lokalnie. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej.

 

Opole

Kobieta w średnim wieku. Jej stan jest dobry, przebywa na Oddziale Zakaźnym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Zakaziła się lokalnie.

 

Łącznie od początku epidemii na Opolszczyźnie potwierdzono 604 przypadki zakażenia koronawirusem.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentekData dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem".Autor komentarza: Michon do zwolnieniaTreść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu?Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: JJTreść komentarza: Jak zwykle, dowiemy się po czasie, jak już ktoś trafi do szpitala.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:46Źródło komentarza: Woda w Nysie - może być skażona bakteriami coli - wynik 58 jtkAutor komentarza: GolemTreść komentarza: Pozbyto się bufona i nieroba , lasego na kasę , jeszcze go wyrzuca z basenu i będzie kumulacja , do łopaty gnojaData dodania komentarza: 25.02.2025, 14:52Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama