Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 10:35
Reklama

Jeszcze większa oferta Dekady Nysa

Już wiosną oferta niedawno otwartej Galerii Dekada Nysa powiększy się o kolejne 7 sklepów. Wśród nich znajdą się znane i popularne marki takie jak TEDi, Tescoma, Monnari, Play oraz kolejne punkty gastronomiczne.
Jeszcze większa oferta Dekady Nysa

Dotychczas ofertę galerii Dekada Nysa tworzyło ok. 60 sklepów. Jeszcze przed Wielkanocą dołączą do niej kolejne popularne marki.

 

TEDi

Już niedługo pojawi się sklep popularnej sieci dyskontowej TEDi klienci Galerii Dekada znajdą szeroki wybór produktów codziennego użytku, artykułów upominkowych i dekoracyjnych, zabawki, materiały piśmienne, a także artykuły świąteczne i hobbystyczne.

Tescoma,

która oferuje przybory kuchenne i artykuły ułatwiające przygotowanie, serwowanie i prezentację potraw. Miłośniczki mody z pewnością ucieszy otwarcie sklepu

Monnari - polskiej marki odzieżowej stworzonej dla kobiet, które cenią sobie elegancję i ponadczasowe kroje. Rozbudowana zostanie także strefa gastronomiczna, do której dołączą

Pierożki u Belfra oferujące domowe potrawy,

Pan Buła

burger-bar w stylu street food

Hell’s Chicken,

restauracja szybkiej obsługi której specjalnością są chrupiące, panierowane kawałki kurczaka przyrządzane wg specjalnej receptury.

Play.

Sektor usługowy wzmocni salon jednej z największych sieci telefonii komórkowej -

Galeria Dekada Nysa zlokalizowana jest w ścisłym centrum Nysy, w sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego. Do dyspozycji klientów dostępny jest parking podziemny z 400 miejscami postojowymi.

 

--

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się dwanaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także dwie inwestycje we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bywa i takTreść komentarza: Niektórzy,to do śmierci będą się trzymać posadki,bo apetyty się nie kończą!!!!!!!Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:17Źródło komentarza: NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie NysaAutor komentarza: Wkurzony rodzicTreść komentarza: A dlaczego Michon nie zostanie logopedą,jak jest taką świetną specjalistka?Zamiast zajmować stanowisko dyrektorskie,pomogłaby dzieciom, przecież tam neurologopedow brakuje .Dziwne jest to, że ciągle ją wybierają.Dyrektorem powinien być menadżer!!!!!Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:14Źródło komentarza: Sprytny dyrektor szkoły dorobi na nadgodzinach nawet kilkadziesiąt tysięcy rocznie.Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentekData dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem".Autor komentarza: Michon do zwolnieniaTreść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu?Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama