Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 10:12
Reklama

przeciek!!! - Margaret, Patrycja Markowska i Elektryczne Gitary - DNI NYSY 2024

Powraca święto miasta. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 maja.
przeciek!!! - Margaret, Patrycja Markowska i Elektryczne Gitary - DNI NYSY 2024

Jakie gwiazdy

Gwiazdy Dni Nysy 2024 to nieoficjalnie: Margaret, Patrycja Markowska i Elektryczne Gitary.

Jak zwykle organizator próbował zachować artystów w tajemnicy. Nie udało się. Jak sie dowiedzieliśmy jedna z agencji artystycznych zarezerwowała już zespoły na konkretne terminy do Nysy. Informacja pochodzi bezpośrednio od menadżerów tych zespołów. To dość nietypowe, ponieważ tradycyjnie gmina wyłaniała wykonawcę w przetargu, tak by zachować zasady konkurencyjności. Jak to się ma do faktu, że rozmowy prowadzone były z jednym z oferentów, który o wszystkim wiedział wcześniej, trudno zgadnąć.

Gdzie i kiedy.

Dni Nysy odbędą się w dniach 24-25 maja w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Imprezę w tym roku podobnie jak w ubiegłych latach zorganizuje Agencja Rozwoju Nysy.

Przy Sudeckiej

Przy Sudeckiej odbędą się koncerty oraz zostaną usytułowane wesołe miasteczko z karuzelami i atrakcjami dla całych rodzin. Tam powstanie także strefa gastronomiczna.

W Rynku

Tu tradycyjnej i spokojniej. W centrum skorzystamy z oferty jarmarku produktów lokalnych. Stanie tam także mała scena, gdzie występować będą najmłodsi i najstarsi mieszkańcy naszej gminy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Michon do zwolnieniaTreść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!!Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu?Autor komentarza: MMTreść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara?Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyżAutor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: JJTreść komentarza: Jak zwykle, dowiemy się po czasie, jak już ktoś trafi do szpitala.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:46Źródło komentarza: Woda w Nysie - może być skażona bakteriami coli - wynik 58 jtkAutor komentarza: GolemTreść komentarza: Pozbyto się bufona i nieroba , lasego na kasę , jeszcze go wyrzuca z basenu i będzie kumulacja , do łopaty gnojaData dodania komentarza: 25.02.2025, 14:52Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: KibicTreść komentarza: To się dziejeData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:16Źródło komentarza: Goświnowice chcą odwołać sołtysa Kwiatkowskiego.
Reklama
Reklama