Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 15:34
Reklama

Artykuły

Fotowoltaika w Opolu - czy to się opłaca?
Fotowoltaika w Opolu - czy to się opłaca?
Chociaż Opole nie należy do najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce, to jakość powietrza nie jest w nim najlepsza. Świadomość zagrożeń, jakie są związane z tym problemem, rośnie wśród mieszkańców Opola, m.in. dzięki kampanii edukacyjno-informacyjnej. Coraz więcej Opolan inwestuje w termomodernizację swoich domów, a szczególnie popularna stała się fotowoltaika w Opolu.   23.05.2019 14:00
Czy NTO agitowało dla KE. - czy to koniec dziennikarstwa?
Czy NTO agitowało dla KE. - czy to koniec dziennikarstwa?
Artykuł o zapowiadanym strajku pracowników socjalnych wklejany był co kilka dni do serwisu internetowego NTO,. Czy po to, żeby był ciągle w aktualnościach? - Zauważyli nasi dziennikarze. 22.05.2019 10:27
Ukradli alkohol wybiegając ze sklepu z wózkiem - Policja publikuje wizerunek sprawców.
Ukradli alkohol wybiegając ze sklepu z wózkiem - Policja publikuje wizerunek sprawców.
Opolska policja publikuje wizerunek dwóch młodych mężczyzn, którzy 25 lutego po godzinie 16:00 mieli ukraść alkohol w jednym ze sklepów w Ozimku. Mężczyźni włożyli butelki do wózka, by chwilę potem wybiec nie płacąc za towar. Straty poniesione przez właściciela to około tysiąc złotych. 22.05.2019 10:07
70-letni mężczyzna zginął zbierając chrust.
70-letni mężczyzna zginął zbierając chrust.
Do tragicznego wypadku doszło przy wycince drzew w lesie pod Otmuchowem w kierunku Maciejowic. Podczas prowadzonej wycinki drzew pozwolono okolicznym mieszkańcom zbierać tzw. gałęziówkę. czyli mniejsze gałęzie. Jeden ze zbierających podczas tej pracy potknął się i upadł uderzając głową w kamień. 22.05.2019 09:43
DEKADA pnie się w górę bez opóźnień - przyszedł czas na kamień węgielny.
DEKADA pnie się w górę bez opóźnień - przyszedł czas na kamień węgielny.
20 maja 2019 roku odbyła się uroczystość wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę galerii Dekada Nysa. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firmy Dekada SA, władze Miasta i Powiatu Nyskiego oraz liczne grono realizatorów obiektu.  Otwarcie galerii planowane jest na drugą połowę 2020 roku. 21.05.2019 17:25
Metallica z trasą WorldWired Tour ponownie zagości w Polsce
Metallica z trasą WorldWired Tour ponownie zagości w Polsce
Podczas poprzedniego występu na żywo Metalliki w Polsce legendarny zespół rockowy bardzo pozytywnie zaskoczył wszystkich swoich fanów. Na kwietniowym koncercie w Krakowie muzycy wykonali jeden z najpopularniejszych utworów grupy Dżem. Czy w tym roku podczas występu formacja z Los Angeles do „Wehikułu Czasu” dorzuci inny polski hit? 21.05.2019 15:00
Nyska Kronika Filmowa odc. 179
Nyska Kronika Filmowa odc. 179
Dni Nysy ruszają już w najbliższy weekend! U nas zaproszenie na święto miasta. Będzie też dużo o turystyce - rewitalizacji naszych fortów i odnowie szlaków turystycznych. Z kamerą byliśmy także na obchodach Dnia Strażaka. Na koniec podpowiemy, na które wydarzenia warto wybrać się w weekend. 17.05.2019 21:09
DNI NYSY 2019 - program
DNI NYSY 2019 - program
17.05.2019 19:19
Wernisaż wystawy Nyskiej Grupy Artystycznej „Salon 2019”
Wernisaż wystawy Nyskiej Grupy Artystycznej „Salon 2019”
25.05.2019 (sobota), godzina 18.00 – 17.05.2019 19:07
Co (wieloletni) emigranci myślą o Polsce i Polakach
Co (wieloletni) emigranci myślą o Polsce i Polakach
Komentarz nie odda tego co ma do powiedzenia Ewa Czarniewska, która mieszka już 48 lat na emigracji, co wcale nie przeszkodziło jej być świetnie zorientowaną w polskiej polityce. Nie zapomniała także języka, mimo, że była zamężna z Belgiem, a kiedy owdowiała wyszła za mąż za Kanadyjskiego handlowca. 16.05.2019 00:11
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Bywa i tak Treść komentarza: Niektórzy,to do śmierci będą się trzymać posadki,bo apetyty się nie kończą!!!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:17 Źródło komentarza: NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie Nysa Autor komentarza: Wkurzony rodzic Treść komentarza: A dlaczego Michon nie zostanie logopedą,jak jest taką świetną specjalistka?Zamiast zajmować stanowisko dyrektorskie,pomogłaby dzieciom, przecież tam neurologopedow brakuje .Dziwne jest to, że ciągle ją wybierają.Dyrektorem powinien być menadżer!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:14 Źródło komentarza: Sprytny dyrektor szkoły dorobi na nadgodzinach nawet kilkadziesiąt tysięcy rocznie. Autor komentarza: Krystyna Treść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentek Data dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00 Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem". Autor komentarza: Michon do zwolnienia Treść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!! Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31 Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu? Autor komentarza: MM Treść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara? Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28 Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyż Autor komentarza: Wielki Joe. Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł. Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47 Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama