Weszli na dach Bazyliki po pijanemu, by robić zdjęcia.
Niecodzienna akcje na dachu nyskiej Bazyliki. Straż pożarna przyjechała by asekurować dwóch mężczyzn, którzy wyszli po rusztowaniu na wysokość około 40 metrów. Po zejściu prawdopodobnie pijanymi zajęła się policja.
09.10.2018 01:22