Centrum Integracji Społecznej niestety nie stanęło na wysokości zadania. Jednostka nie wywiązuje się z umowy z Gminą.
Centrum integracji Społecznej w Nysie powstało w styczniu bieżącego roku. Burmistrz Kordian Kolbiarz powołał nowy zakład budżetowy w celu obniżenia bezrobocia poprzez tzw zatrudnienie. socjalne. Niestety prace wykonywane na rzecz gminy przez podopiecznych CIS są niskiej jakości co doprowadziło do licznych skarg mieszkańców.
28.07.2016 12:24