Pracowita pszczółka będzie promowała kampanię: "Powiat Nyski - Miodowa Kraina" - wymyśl imię i zgarnij 20 tyś. - Satyrycznie

  • 09.02.2018, 13:05 (aktualizacja 09.02.2018, 14:42)
  • redakcja RTO
Pracowita pszczółka będzie promowała kampanię: "Powiat Nyski - Miodowa Kraina" - wymyśl imię i zgarnij 20 tyś. - Satyrycznie
Niestety to żart 20 tyś musiało pójść na inne cele. Na nagrodę za wymyślenie imienia zostało aż 200 zł. (dwieście złotych). W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Powiatu Nyskiego, a celem jest wybranie najciekawszego imienia dla pszczółki, która będzie promować regionalne miody.

Starostwo Powiatowe w Nysie ogłosiło konkurs na imię dla maskotki-pszczółki, która będzie promowała kampanię „Powiat Nyski – Miodowa Kraina”.

Nagrodą w konkursie jest karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD. Ponadto zwycięzca otrzyma również materiały promocyjne Powiatu Nyskiego. (tego radzimy nie brać, bo śmiecenie jest niemile widziane).

 

To oczywiście satyra, ale jak tu nie pożartować kiedy za oknem zimno i ciemno.

_____________________

Uczestnikiem Konkursu może być każdy mieszkaniec powiatu nyskiego, który prześle propozycję imienia dla maskotki na zgłoszeniu, podpisanym własnoręcznym podpisem:

- w formie skanu lub zdjęcia drogą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule e-maila „Konkurs na imię dla pszczółki”

- pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Nysie, Referat Promocji, ul. Piastowska 33, 48-300 Nysa lub bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Nysie, ul. Piastowska 33, I piętro.

Nagrodą w Konkursie jest karta upominkowa o wartości 200 zł do zrealizowania w sklepie RTV AGD oraz materiały promocyjne powiatu nyskiego.

Konkurs trwa do 16 lutego 2018 r. do godz. 15.30!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe