Niedziela, 24.03.2019

Zablokować parkowanie w centrum mówią zdenerwowani mieszkańcy.

  • 9.04.2018, 01:08 (aktualizacja 09.04.2018 15:18)
  • redakcja RTO
Zablokować parkowanie w centrum mówią zdenerwowani mieszkańcy.
Wypowiedz mieszkanki, która znalazła się w naszym felietonie z 25 marca oburzyła mieszkańców centrum. Odebraliśmy kilka telefonów na ten temat. Inni mieszkańcy centrum uważają, że jest krzywdząca i narzekają na stałe kłopoty z parkowaniem.

W centrum jest zbyt mało miejsc parkingowych. Mieszkańcy nie maja gdzie parkować. To powoduje konflikty. Pani która zadzwoniła do nas w marcu to mieszkanka centrum, która ma kłopoty z parkowaniem blisko domu. Dzwoniąca podkreślała, że jest oburzona, że nazwano mieszańców "wrednymi ludźmi".  Nasza rozmówczyni podkreślała, że złe parkowanie jest jak plaga i zaparkowanie pod domem to poważny problem.
Mieszkanka uważa, że rozwiązaniem byłoby wyłączenie centrum z ruchu samochodowego poza mieszkańcami i samochodami elektrycznymi, tak jak to ma miejsce w centrach dużych miast. Emocje jak widać dotykają wszystkich. No bo gdzie zostawić samochód kiedy nie ma miejsca pod domem i chyba trudno się dziwić.
 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

paryżanin
paryżanin 10.04.2018, 16:06
Bo - mieszkańcy tam mieszkają i muszą dojechać do domu, chyba nie będą parkować na rogatkach, albo pod twoim domem??? POMYŚL
nysianin
nysianin 10.04.2018, 10:39
Dlaczego mieszkańcy i elektryczny mogą a ci co chcą coś załatwić to nie!
Jak zakaz dla wszystkich to dla wszystkich, dlaczego mieszkańcy mogliby kopcić złomami a inni nie?

Pozostałe