Niedziela, 24.03.2019

Najwyższa wygrana w Paczkowie 74% dla Artura Rolki

  • 23.10.2018, 03:23 (aktualizacja 03.11.2018 19:37)
  • redakcja RTO
Najwyższa wygrana w Paczkowie 74% dla Artura Rolki

 

PACZKÓW - Artur Rolka zwyciężył w pierwszej turze.

1 DZIASEK Justyna Monika 41 wyższe Paczków, 1 345 25.60 Nie
2 ROLKA Artur Piotr 41 wyższe ekonomiczne Paczków, 3 908 74.40 Tak

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/160707#results_vote_elect_mayor_round_1

 

__________________________________________________________________________

 

OTMUCHÓW - Jan Woźniak zwyciężył w pierwszej turze.

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 NOWAKOWSKI Damian Sławomir 41 Wyższe Otmuchów, 1 531 24.75 Nie
2 STĘPKOWSKI Jan Michał 57 Wyższe Otmuchów, 1 075 17.38 Nie
3 WOŹNIAK Jan Franciszek 65 Wyższe rolnicze Otmuchów, 3 579 57.87 Tak

 

______________________________________________________

 

GŁUCHOŁAZY - druga tura

1 CHABASIŃSKA Ewa 52 wyższe Głuchołazy, 819 9.15 Nie
2 PTAK Grzegorz Leszek 34 Wyższe Głuchołazy, 2 314 25.85 Druga tura
3 SZUPRYCZYŃSKI Edward Leonard 59 Wyższe Głuchołazy, 4 292 47.96 Druga tura
4 WOJNAROWSKI Jerzy Stanisław 60 średnie Głuchołazy, 1 525 17.04 Nie

_______________________________________________

 

KORFANTÓW - jeden kandydat

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Głosy za % głosów za Głosy przeciw Wybrany
1 WÓJCIK Janusz Kazimierz 53 wyższe Kuźnica Ligocka, 2654 92.80% 206 Tak

 

_______________________

ŁAMBINOWICE - jeden kandydat

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Głosy za % głosów za Głosy przeciw Wybrany
1 KARPIŃSKI Tomasz Włodzimierz 56 wyższe Łambinowice, 2220 87.92% 305 Tak

 

__________________

 

SKOROSZYCE 

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DYBCZAK Barbara Alicja 61 wyższe Sidzina, 1 715 63.78 Tak
2 OSTACHOWSKA-BŁOCH Marzena Lucyna 43 wyższe Chróścina, 719 26.74 Nie
3 WOREK Marcin Bartłomiej 37 wyższe Skoroszyce, 255 9.48 Nie

 

____________________________

PAKOSŁAWICE

1 NOSAL Jarosław Kazimierz 43 wyższe Frączków, 476 27.58 Nie
2 RACZYŃSKI Adam Piotr 31 wyższe Reńska Wieś, 1 031 59.73 Tak
3 STACHOŃ Wojciech Piotr 33 wyższe Prusinowice, 219 12.69 Nie

 

__________________________________

KAMIENNIK

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CEBRAT Kazimierz 65 średnie Szklary, 909 62.91 Tak
2 HELMIN - MAŁEK Lidia 42 Wyższe Szklary, 257 17.79 Nie
3 TKACZ Krzysztof 55 Średnie Kłodobok, 279 19.31 Nie

__________________________________________

 

 

 

 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka Gminy Paczków
mieszkanka Gminy Paczków 23.10.2018, 13:08
Paczków stanął na wysokości zadania.
Wybór bardzo dobry bezdyskusyjny.
Gratulujemy Panu Burmistrzowi wyniku !
Nana
Nana 23.10.2018, 19:43
Tak, bardzo dobry wybór, chociaż jestem " Pisior ". Tu liczył się tylko Artur Rolka.

Pozostałe