Poniedziałek, 20.05.2019

Wiadomości 15 kwietnia 2019 Strajk nauczycieli w toku czy matury są zagrożone?

  • 15.04.2019, 19:50 (aktualizacja 18.04.2019 12:49)
  • redakcja RTO
Wiadomości 15 kwietnia 2019 Strajk nauczycieli w toku czy matury są zagrożone?
redakcja RTO

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mam pytanie
mam pytanie 23.04.2019, 08:41
Skąd protestujący mają lampiony i transparenty? sami sobie kupili takie jednakowe? czy im miller i wierdak przynieśli?
kkKKKKkkk
kkKKKKkkk 23.04.2019, 11:31
To nie są lampiony, tylko telefony komórkowe hi hi, ale transparent jest
Celina L - walczy jak LEW cudzymi rękami
Celina L - walczy jak LEW cudzymi rękami 22.04.2019, 16:23
Najlepsza jest Pani Celina Lichnowska, wiecuje z nauczycielami i przemawia choć jest prywatnym przedsiębiorcą i w swoim przedszkolu nie strajkuje. łamistrajk, który zagrzewa do strajku. Brawo!!! Do tego Platforma Obywatelska
nieroby z nierobami
nieroby z nierobami 21.04.2019, 14:52
Wśród protestujących nierób samborski i drugi nierób rabsztyn. Jeden żyje z kasy podatników, bo jest radnym, a drugi żyje z ops, bo jest bezrobotny.
Ot - co -
Ot - co - 18.04.2019, 13:17
Mazguła jest doskonałym kompanem do śpiewów przy ognisku, ale tutaj, na wiecu nauczycieli walczy o przywrócenie emerytur SB-ekom i to nazywa powrotem do normalności i państwa prawa. To k... nie jest powrót do normalności, tylko krok w tył, w kierunku obrony łupów funkcjonariuszy PRL-u.
Mietek
Mietek 21.04.2019, 10:10
A pis dslej faworyzuje mundurowke, emerytura po 15l latavh ale nie ze skladrk zus bo ich nie placa, tylko 100 % ostatnie pensji a ty jeleniu dostaniesz 1200 po 40 latach mimo ze masz wyzsze wyksztslcenie ale o tym nikt nir mowi- cha cha wyronniki
UuuU
UuuU 21.04.2019, 10:46
Mundurkowe faworyzują wszystkie rządy jak dobrze pamiętam od "zarania dziejów", PIS chociaż zabrał emerytury SB-ecji pier...xx.
Tchórz to taki zwierz
Tchórz to taki zwierz 18.04.2019, 13:12
Trzeba było grzecznie podziękować za poparcie polityków i zaprosić ich do tylnych rzędów. A do przodu pokierować własny kwiat INTELEKTU pedagogicznego - ludzie przecież pracujecie mówiąc!!!

Nie ma wśród was nikogo kto potrafi przemawiać bez pomocy Pana Palimąki (reprezentującego PO i własne intelektualne niziny, niecki i depresje! - moja prywatna ocena lokalnego polityka, którego kariera polegała na byciu wprost doskonałym asystentem przewodniczącego Wierdaka (podnóżkiem mówiąc na wprost).
słabo
słabo 18.04.2019, 13:04
Nauczyciele elita narodu?? Reprezentowani przez kogo? Przez Pana Grzesia Samborskiego z całym szacunkiem i współczuciem dla jego niepełnosprawności - ale bardzo przepraszam to radny o dość niskim potencjale intelektualnym.- Oceniam go jako potencjalny wyborca.

To człowiek, który w mojej ocenie "żebra" o głosy imając się różnych sposobów (np. na przewróconego niepełnosprawnego - wręcza ulotkę; rozmówcom mówi wprost, że nie będzie miał z czego żyć, jeśli nie zostanie radnym; w NTO przyznaje, że stracił pracę w wyniku kolizji prawnej mandatu radnego powiatu z zatrudnieniem, pokazując palcem na innych samorządowców, (np. Mirosława Aranowicza któremu koledzy podali pomocna dłoń, a jemu nie).

Panie Grzegorzu bycie radnym, to nie sposób na zarobek, niechże Pan tego tak ostentacyjnie nie mówi, bo to wstyd. Ale do kogo to ja mówię, przecież on tego nie jest w stanie pojąć.

I teraz nauczyciele takiej postaci pozwalają stać w pierwszym rzędzie na swojej manifestacji, żeby wszyscy myśleli, że ich reprezentuje?
Matura 2019
Matura 2019 17.04.2019, 20:04
Mazgule to nie przeszkadza bo -

Nie matura, lecz chęć szczera
zrobi z ciebie oficera

Pozostałe