Małżonkowie z Chin prawdopodobnie popełnili samobójstwo? Nowe ustalenia prokuratury

  • 01.08.2019, 18:52
  • redakcja RTO
Małżonkowie z Chin prawdopodobnie popełnili samobójstwo? Nowe ustalenia prokuratury
- Biegli z zakresu pożarnictwa ustalili, że do zapłonu doszło wewnątrz pojazdu - mówi rzecznik opolskiej prokuratury Stanisław Bar. 

- Najprawdopodobniej był to akt samobójczy - tak wynika z najnowszych ustaleń prokuratury w sprawie spalonych ciał małżeństwa - sklepikarzy z Prudnika chińskiego pochodzenia. Zwęglone zwłoki znaleziono w spalonym samochodzie na początku maja br. w lesie nieopodal Krzywej Góry w gminie Pokój. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze Radia Opole, mężczyzna miał problemy z uzależnieniem od hazardu.

- Opinia biegłego z zakresu pożarnictwa potwierdziła wstępne ustalenia. Źródło ognia znajdowało się wewnątrz pojazdu, w kabinie. Ponadto biegły stwierdził, że materiałem, który posłużył do wzniecenia pożaru była benzyna. Najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja, że był to akt samobójczy - poinformował media prokurator Stanisław Bar. 

Śledztwo jest prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Opolu i ze względu na zawiłość sprawy prokuratorzy nie wykluczają pomocnictwa osób trzecich.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe