Wiadomości 21 września 2019 - wicepremier utknął w windzie; lipne konkursy na dyrektorów szkół pod przewodnictwem P.Woźniaka

  • 23.09.2019, 09:35
  • redakcja RTO
Wiadomości 21 września 2019 - wicepremier utknął w windzie; lipne konkursy na dyrektorów szkół pod przewodnictwem P.Woźniaka
Wicepremier Gowin utkwił w windzie nyskiego szpitala. / Piotr Woźniak nielegalnie przewodniczył komisjom konkursowym na dyrektorów szkół, w tle powołanie jego własnej żony na kierownicze stanowisko w Ekonomiku.

Wicepremier utkwił w windzie nyskiego szpitala.
Wicepremier Jarosław Gowin z pewnością zapamięta Nysę ponieważ właśnie tutaj na około 20 minut utknął w windzie. To nie żart winda wioząca delegację na dach szpitala zepsuła się i stanęła w pół drogi na konferencje prasową.
Wicepremier Gowin utknął w windzie na 20 minut, warto było poczekać na dobre informacje.

______________________________________________

Lipne konkursy na dyrektorów szkół (niezgodnie z prawem)
Powołane niezgodnie z prawem komisje konkursowe mogły pomagać w ustawianiu konkursów na dyrektorów szkół. Były wicestarosta Piotr Woźniak prawdopodobnie główny autor tego nadużycia nie chce rozmawiać na ten temat, sprawa dotyczy bowiem także jego żony, która weszła w skład kierownictwa jednej z nyskich szkół. Miało dojść do zniszczenia niekorzystnej opinii radcy prawnego starostwa w Nysie.
Lipne konkursy na dyrektorów szkół pod przewodnictwem P.Woźniaka.

______________________________________________

Kolejny pożar pomocy naukowych.
Materace, szmaty, łóżka to materiały, które są zarzewiem kolejnych pożarów w tym opuszczonym od lat budynku. Obiekt nie jest zabezpieczony i stał się siedliskiem bezdomnych, to oni są najprawdopodobniej sprawcami pożarów, które maja miejsce dość systematycznie.
Kolejny pożar fabryki pomocy naukowych w Nysie.

______________________________________________

Jeździł samochodem bez prawa jazdy 12 lat, prokurator uważa, że nici się nie stało.
Jeździł samochodem, mimo że stracił prawo jazdy. Za łamanie przepisów zatrzymywany był przez policję aż 36 razy. Mimo to prokuratura chciała umorzyć postępowanie. Kiedy sprawa trafiła do prokuratury był doradcą wojewody opolskiego i politykiem PIS.
Jeździł samochodem bez prawa jazdy 12 lat, prokurator uważa, że nici się nie stało. Ziobro interweniuje.

______________________________________________

Otmuchów dalej sączy ścieki do rzeki.
Sprawa otmuchowskich ścieków wypłynęła na powierzchnię na przełomie grudnia i stycznia tego roku. Jednak dziś okazuje się, że temu incydentowi towarzyszy stały brak nadzoru nad czystością tego co wpływa do rzeki z miasta.
Otmuchów dalej sączy ścieki do rzeki - zgrzyta na lewicy - Pilc - poparcie Jana Woźniaka nie jest bezwarunkowe.

 

______________________________________________

A4 bez bramek propozycja Bortniczuka.
Autostrada A4 to jedyna płatna droga ekspresowa należąca do skarbu Państwa mówi poseł Kamil Bortniczuk i apeluje by poprzeć jego petycję do premiera, żeby to zmienić.
A4 bez bramek to propozycja Bortniczuka.

______________________________________________

BIOAGRA S.A. wspiera Goświnowice.
Goświnowice mają mocne wsparcie, BIOAGRA S.A. stawia na społeczna odpowiedzialność biznesu i lokalny patriotyzm wspierając finansowo wiejską szkołę.
BIOAGRA S.A. wspiera Goświnowice.

 


 

 

redakcja RTO

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 24.09.2019, 21:25
Chodziłam do Ekonomika. Człowiek ma sentyment do szkoły,ale nie jest ona na tyle szkołą dobrą, by tak zaciekle o nią walczyć. Matury owszem zdanene są, ale w większości na poziomie 30-50%. Z angielskiego mieliśmy dobrą nauczycielkę (pozdrawiam panią H) to wyniki były lepsze. Żeby iść do pracy w biurze, księgowości w Nysie i tak trzeba mieć studia. Utrzymywanie szkoły dla etatów jest nieopłacalne i jedynym mądrym połączeniem byłoby połączenie z inną szkołą tak jak to było w przypadku medyka czy szkoły w biechowie. Dziwna jest też budowa boiska dla szkoły liczącej po 3-4 klasy na rocznik z coraz słabszą rekrutacją i słabymi wynikami z matur.
Asia
Asia 23.09.2019, 21:19
Nauczyciele tak walczyli o podwyżki, a tu proszę, za jedyne 73 tysiące rocznie taki luz w pracy. Coś mi się zdaje, że takich pracusi jest tam więcej, dlatego też ta szkoła ma tak słabe wyniki maturalne.
Koleżanka
Koleżanka 23.09.2019, 21:16
Stella Woźniak ma 3 dniowy system pracy, bp w piątki jej też nie ma w pracy.
Pozdro z Otmuchowa
Pozdro z Otmuchowa 23.09.2019, 21:07
Senator i poseł woźniaki - cwany i cwańszy.

Pozostałe