Miłkowski o prokuraturze. - Czy samorządowcy to "gatunek chroniony"?

  • 15.11.2019, 20:56
  • redakcja RTO
Miłkowski o prokuraturze. - Czy samorządowcy to "gatunek chroniony"?
Dziś już wiemy, że sąd nakazał prokuraturze prowadzić śledztwo w sprawie pobrania nienależnych pieniędzy przez kilku czołowych polityków przedniej rady powiatu. Wiemy także, że Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar złożył wniosek o wyjaśnienia w sprawie oskarżeń wobec dziennikarza. Jak na te wydarzenia zareaguje nyska prokuratura, czy dojdzie do interwencji Ministerstwa Sprawiedliwości? Te i inne pytania w rozważa Marcin Miłkowski.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zwykła mowa i polityczna mowa
zwykła mowa i polityczna mowa 29.11.2019, 17:19
Jak obywatel kradnie to oskarża się go o kradzież
Jak polityk kradnie, to oskarżanie go jest mową nienawiści.
Uistiti
Uistiti 20.11.2019, 23:51
Jesteś the best! trzeba lać samorządową lukrowaną hołotę - bo jak nie my to kto?
Nek
Nek 25.11.2019, 07:54
Ok ale czy będzie tak stanowczy do wszystkich samorządowców?czy do niektórych nie będzie mógł podskoczyć wszyscy wiemy o jaką parkiet chodzi !!!!!
Fabian
Fabian 26.11.2019, 19:40
Redaktor złapał samorządowców za rękę, a Ty już krytykujesz, ze złapał Twoich ulubionych i że jak nie złapie tych, których Ty chcesz, żeby złapał to jest do du**.
Ogarnij się.
Xxxx
Xxxx 27.11.2019, 09:13
Ty się ogarnij zapytałem tylko czy wszystkich będzie traktował równo czy do niektórych podskoczyć mu nie będzie można i tyle w temacie . POZDRAWIAM
Yyyyy
Yyyyy 27.11.2019, 14:10
Jesteś typowy troll Xxxx - dziennikarz znalazł kolejną aferę, a Ty bazgrzesz swoje mądrości i zamiast pisać w temacie szukasz dziury w d...

A tych afer jest na pęczki. np. szacher macher ze sfałszowaną fakturą wozu bojowego dla OSP Prusinowice - tylko dzięki RTO doszło do oskarżenia.
Xxxx
Xxxx 27.11.2019, 16:38
No faktycznie mega afera niecałe 800 zł ? aż mam przeciąg w d....
ZZZz
ZZZz 29.11.2019, 17:36
przeciąg w d... będziesz miał jak zostaniesz oskarżony. Choć widząc "skuteczność" szczególnej kasty wobec "wybrańców ludu" może powinieneś być spokojny.
Yeti
Yeti 29.11.2019, 15:16
idź do sklepu i coś ukradnij za 800 zł śmiało - skoro masz przeciąg to dla ciebie żaden problem
Nastka
Nastka 28.11.2019, 14:58
No t wpłać 800 zł na dom dziecka i pokaż dowód zapłaty., jak dla ciebie to są śmieszne pieniądze. Dla woźniaka i biłobrana były coś warte, bo inaczej by nie brali.
POLAK
POLAK 28.11.2019, 22:23
A wiesz ile domów dziecka utrzymało by się z miesięcznic smoleńskich? I ile kosztowało śledztwo Macierewicza ? Ile płacimy za ochronę szefa partii rządzącej ? Ile kosztowały nas wypadki rządowych limuzyn? Ile za to by dzieci się najadło ?a ile z tego jest nienawiści między Półkami ?a ile domów dziecka by miało lepiej za tą kase co dostał Rydzyk ?Po co nam Polakom taki Rydzyk któremu bezdomni dają w prezencie samochody?
POLAK
POLAK 29.11.2019, 10:16
Nienawiści między POLAKAMI słownik mi się włączył .
he he
he he 29.11.2019, 15:18
ZŁAPAĆ POLITYKA na Szwindlu = mowa nienawiści

żadna nienawiści - chłopcy przywłaszczyli sobie kasę i teraz robią w gacie i piszą komentarze
Hej
Hej 26.11.2019, 18:57
Jesteś nie na bieżąco. W komentarzu zNTO bez ogródek mówi o doradcy wojewody z PIS, który dostał pracę w prudniku za medal od Czubaka.
:LUEKMF
:LUEKMF 17.11.2019, 10:51
Samorządowcy gatunek chroniony - dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marcin
Marcin 17.11.2019, 03:08
Prokuratura i sąd w takim mieście jak Nysa, to gotowa patologia. Układy, układziki, dziwne śledztwa, rozkapryszeni prokuratorzy, pretensjonalni sędziowie. Powinni zajmować się najprostszymi sprawami i stałe sprawdzać policję, czy poziom kilerow psychopatów nie jest zbyt wysoki.
Ja
Ja 16.11.2019, 23:50
Tak trzymaj redaktorze. Lej ten małomiasteczkowy beton po klejnotach.
Ewa
Ewa 15.11.2019, 23:26
Ciekawe. Warto posłuchać.

Pozostałe