Dekada Nysa zobacz zdjęcia - nysianie zrobią zakupy jeszcze w tym roku!

  • 05.02.2020, 22:27
  • redakcja RTO
Dekada Nysa zobacz zdjęcia - nysianie zrobią zakupy jeszcze w tym roku!
Według planów inwestycja ma się zakończyć w drugim półroczu 2020 r. W galerii Dekada trwają wewnętrzne prace montażowe, m.in instalacja szyb.

Na terenie galerii Dekada Nysa znajdzie się prawie 80 sklepów, punkty gastronomiczne, usługowe i czterosalowe kino, a także podziemny parking na 400 miejsc.

Otworzą swoje sklepy Reserved, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Vistula, Wólczanka czy Martes Sport i 50 style. Listę najemców z branży fashion Empik, RTV Euro AGD, Rossmann, Yes, Briju, Pepco, KiK i Swiss.

– Chcemy zapewnić mieszkańcom dostęp do bogatej oferty handlowej i rekreacyjnej, ale bardzo ważne jest to, aby obiekt dobrze służył mieszkańcom - mówi Aleksander Walczak, Prezes Zarządu Dekada S.A. Powierzchnia inwestycji wyniesie 27 tys. mkw., z czego 19 tys. mkw. stanowić będzie powierzchnia galerii.

Inwestycja to nie tylko nowy, atrakcyjny punkt handlowo-rozrywkowy, ale to także miejsce oferujące miejsca pracy, oraz szanse na budowanie własnego biznesu dla lokalnych przedsiębiorców.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna JSK Architekci z Warszawy, generalnym wykonawcą opolska firma Adamietz.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe