Sędziowie powołani przez PRL (komunistyczny reżim, czy plac zabaw?) - Lista Zaradkiewicza

  • 07.02.2020, 12:38
  • redakcja RTO
Sędziowie powołani przez PRL (komunistyczny reżim, czy plac zabaw?) - Lista Zaradkiewicza
Dlaczego nazywanie PRLu reżimem naraża dzisiaj, w rzekomo"wolnej" Polsce, na hejt? Stalin był zbrodniarzem, ale jego polscy współpracownicy i ich akolici już nie? Dlaczego? Kto jest zakłamany, a kto sprawiedliwy? To tylko jedno z wielu pytań, jakie należałoby postawić całkiem serio.

Publikujemy "Listę Zaradkiewicza"! Są na niej sędziowie powołani przez Radę Państwa PRL [NAZWISKA]

źródło  - https://niezalezna.pl/300783-publikujemy-liste-zaradkiewicza-sa-na-niej-sedziowie-powolani-przez-rade-panstwa-prl-nazwiska

imię i nazwisko nazwa sądu, w którym orzeka Grupa pracowników Data powołania na SR Uwagi
ADAM PIETRZAK SO w Świdnicy Sędziowie 30.03.1984
Adamik Urszula SO w Częstochowie Sędziowie 01.07.1988
Andruszkiewicz Wojciech SA w Gdańsku Sędziowie 01.03.1988
Andrzejewski Jerzy SA w Gdańsku Sędziowie 01.07.1985
AUGUSTYN JERZY SR w Gorlicach Sędziowie 16.10.1987
Bagińska Maria SR Lublin-Zachód Sędziowie 01.07.1985
Bajon Alfred SR w Gryfinie Sędziowie 16.10.1987
Bajor-Nadolska Magdalena SO w Kielcach Sędziowie 01.12.1988
Baliński Marian SA w Łodzi Sędziowie 31.05.1980
Banach Stanisław SR Poznań – Stare Mi Sędziowie 01.03.1985
Banasik Wacław SO w Płocku Sędziowie 01.10.1988
BARAN Grażyna SO w Krakowie Sędziowie 26.10.1987
BARBARA NOWICKA SO w Świdnicy Sędziowie 16.10.1986
Barczyk Bożena SO w Katowicach Sędziowie 01.08.1986
Barczyk Małgorzata SR Kłodzko Sędziowie 01.03.1985
Bartczuk Włodzimierz SR w Ostrołęce Sędziowie 15.09.1988
Bartniak Jan SO w Koninie Sędziowie 01.04.1978
Barylak-Pietrzkowska Beata SA w Krakowie Sędziowie 10.07.1987
BASISTY WIESŁAW SR Dzierżoniów Sędziowie 01.10.1989
Basiura Beata SA w Katowicach Sędziowie 01.12.1987
BASZCZYŃSKI WOJCIECH SR w Ostrowie Wlkp. Sędziowie 15.04.1987
Bąk Waldemar SO w Poznaniu Sędziowie 18.10.1984
BEDNARCZUK Elżbieta SO w Krakowie Sędziowie 21.04.1989
Benedyk Jarosław SO w Opolu Sędziowie 01.05.1987
Bess Jerzy SA w Krakowie Sędziowie 01.09.1986
BIEDROŃ IWONA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.10.1989
Bieńkowska Elżbieta SA w Białymstoku Sędziowie 01.05.1983
Biernat-Kalinowska Jolanta SO w Olsztynie Sędziowie 01.11.1986
Bierzyńska Ewa SR Szczecin-Centrum Sędziowie 31.03.1988
BLETEK Irena SR dla Krakowa-Podgó Sędziowie 18.12.1987
Blumczyńska Ewa SO w Poznaniu Sędziowie 21.04.1989
Bogucka Alicja SO w Gdańsku Sędziowie 01.01.1988
BOHUN MAŁGORZATA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.05.1983
Bojarska Danuta SO w Radomiu Sędziowie 01.06.1986
Bojko Jolanta SO we Wrocławiu Sędziowie 01.11.1986
BORK HALINA SO w Zamościu Sędziowie 01.03.1982
BOROWY KATARZYNA SO w Toruniu Sędziowie 01.07.1989
BORUCKI ANDRZEJ SO w Rzeszowie Sędziowie 01.10.1989
Branicka Joanna SO w Katowicach Sędziowie 01.01.1984
Brazewicz Włodzimierz SA w Gdańsku Sędziowie 01.05.1989
Brygier Ryszard SO w Bielsku-Białej Sędziowie 02.08.1986
Bryliński Stanisław SR w Grudziądzu Sędziowie 01.02.1981
Brzdąk Mieczysław SA w Katowicach Sędziowie 01.03.1982
Brzezińska-Pawlik Grażyna SR w Tomaszowie Maz. Sędziowie 16.11.1982
BRZĘCZKOWSKI JAN SO w Kaliszu Sędziowie 16.01.1986
BUBACZ Adam SO w Koszalinie Sędziowie 01.08.1986
Buczyło Bogdan SO w Kielcach Sędziowie 01.04.1982
BUDYŃSKA Henryka SR dla Krakowa-Podgó Sędziowie 26.01.1989
Bugajna-Sporczyk Dorota SR dla m.st. Warszaw Sędziowie 01.06.1984
BUJALSKI PAWEŁ SR w Mińsku Maz. Sędziowie 01.06.1986
BUJOK KRYSTYNA SO w W-wie. Sędziowie 01.02.1989
Buraczewska Bożena SR w Augustowie Sędziowie 26.01.1989
Bzibziak Wojciech SA w Katowicach Sędziowie 01.07.1989
CELEJ MAREK SO w W-wie. Sędziowie 01.08.1987
Cerski Wojciech SO w Łodzi Sędziowie 16.01.1986
Chaberska-Nadana Anna SR w Ostrowi Mazow. Sędziowie 15.04.1987
CHAŁUPSKA Halina SR dla Krakowa-Śródm Sędziowie 01.10.1989
Charuza Marek SA w Katowicach Sędziowie 01.07.1989
CHLEBEK-KOPIŃSKA MAŁGORZATA SR w Zakopanem Sędziowie 01.07.1988
Chmiela Marek SO w Łodzi Sędziowie 30.01.1987
Chmielecka Elżbieta SR w Żyrardowie Sędziowie 16.11.1982
Chmielewska Małgorzata SR dla Łodzi-Śródmie Sędziowie 01.02.1987
Chmielewska Urszula SO w Szczecinie Sędziowie 12.12.1988
Chojnowska Jadwiga SA w Białymstoku Sędziowie 01.05.1983
Chorzępa Czesław SO we Wrocławiu Sędziowie 01.02.1987
Chrostek Jacek SO w Łodzi Sędziowie 26.01.1989
Cieloch Grażyna SO w Kielcach Sędziowie 01.11.1986
Cieślińska Anna SO we Wrocławiu Sędziowie 01.07.1985
CINCIO-PODBIERA Bożena SO w Krakowie Sędziowie 01.10.1989
CISOWSKI JERZY SR w Rybniku Sędziowie 18.02.1988
Ciszewska Ewa SF w Słupcy Sędziowie 17.11.1988
CISZEWSKI Marek SO w Koszalinie Sędziowie 10.07.1986
CIURASZKIEWICZ BARBARA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.08.1986
CYRAN ANDRZEJ SR w Lesku Sędziowie 01.11.1986
Czajka-Bałon Jolanta SO w Poznaniu Sędziowie 21.04.1989
Czapka Andrzej SA w Białymstoku Sędziowie 01.07.1982
Czarnota Andrzej SA w Gdańsku Sędziowie 01.07.1989
CZARNOTA BOŻENA SO w Elblągu Sędziowie 07.01.1989
Czerwińska Celina SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.03.1982
Czeszkiewicz Antoni SO w Suwałkach Sędziowie 01.02.1981
Czubieniak Alina SO w Gorzowie Wielko Sędziowie 08.05.1986
DACZYŃSKI ANDRZEJ SA w Poznaniu Sędziowie 30.01.1987
DAWCZAK-SCHAEFER EWA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1988
DĄBEK-DJAKON MARIA SR w Pułtusku Sędziowie 21.04.1989
Dąbrowski Tadeusz SF w Suchej Beskidz. Sędziowie 16.10.1987
DELA JAN SA w Rzeszowie Sędziowie 01.08.1986
Dendek Jolanta SR w Chorzowie Sędziowie 01.11.1987
DENIZIUK JOLANTA SO w Słupsku Sędziowie 10.07.1986
Dereń Tadeusz SR Kłodzko Sędziowie 01.06.1986
Deryło Krzysztof SO w Tarnobrzegu Sędziowie 10.06.1976
Despot-Mładanowicz Regina SR w Malborku Sędziowie 01.07.1989
DĘBSKA-BRUDNIK Teresa SO w Krakowie Sędziowie 29.06.1988
DIETKOW EWA SO w W-wie. Sędziowie 01.05.1987
DMYTRASZ URSZULA SR Wałbrzych Sędziowie 01.04.1984
DOBIESZEWSKA HANNA SO w W-wie. Sędziowie 01.02.1989
Dobosiewicz Irena SO w Bydgoszczy Sędziowie 31.03.1988
Domżalski Kazimierz SR w Mławie Sędziowie 01.06.1984
Drzażdżewska Jolanta SR w Zabrzu Sędziowie 01.12.1988
Drzewiecki Ryszard SO w Opolu Sędziowie 01.03.1982
Duchnik Krzysztof SF w Przysusze Sędziowie 01.06.1986
DUCZMAL URSZULA SA w Poznaniu Sędziowie 30.01.1987
Dudek Lidia SO w Częstochowie Sędziowie 01.07.1988
Dudek Sławomir SR w Piotrkowie Tryb Sędziowie 01.05.1987
DUDZIŃSKA-PÓŁROLNICZAK BARBARA SR w Wołominie Sędziowie 01.06.1984
DUDZIŃSKI ZYGMUNT SA w Rzeszowie Sędziowie 18.10.1984
Duski Tomasz SA w Krakowie Sędziowie 30.03.1978
Dyl Józef SO w Tarnobrzegu Sędziowie 01.06.1984
Dyzert Włodzimierz SR w Żarach Sędziowie 01.07.1976
DZIACHAN LIDIA SO w W-wie. Sędziowie 01.07.1989
DZIAŁOSZYK ZBIGNIEW SR w Ostrowie Wlkp. Sędziowie 18.02.1988
Dziewięcka Barbara SO w Kielcach Sędziowie 01.06.1986
Dzięciołowska Małgorzata SA w Łodzi Sędziowie 30.04.1987
DZIUBA ANDRZEJ SF w Kępnie Sędziowie 01.03.1988
EWA PIETRZAK SO w Świdnicy Sędziowie 19.12.1983
Fabrycy Bożena SO w Kielcach Sędziowie 01.03.1982
Faska-Jagła Marcela SO w Katowicach Sędziowie 01.11.1986
Feliniak Piotr SA w Łodzi Sędziowie 16.01.1986
FIJAŁKOWSKA ELŻBIETA SA w Poznaniu Sędziowie 06.02.1987
FILIPCZAK DARIUSZ SO w Zamościu Sędziowie 01.02.1986
Firkowicz Witold SO we Wrocławiu Sędziowie 01.07.1988
Firlej Kazimierz SF w Suchej Beskidz. Sędziowie 08.05.1986
FRANCKIEWICZ WITOLD SA we Wrocławiu Sędziowie 01.12.1976
Frankowska Ewa SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1982
Fudala Wanda SR w Nowym Targu Sędziowie 01.06.1980
Fuja Józefa SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1985
FURCZOŃ JANINA SR w Nowym Targu Sędziowie 01.08.1987
FURMAN RYSZARD SO w Gliwicach Sędziowie 01.03.1988
Furman Stanisław SR w Radzyniu Podl. Sędziowie 01.01.1984
Gajek Mirosław SO w Kielcach Sędziowie 01.07.1984
Gajowiec Kazimierz SO w Katowicach Sędziowie 01.03.1985
Galas Jadwiga SA w Katowicach Sędziowie 01.07.1988
Galiszewski Ryszard SR w Myszkowie Sędziowie 09.06.1989
GARDEŁA-HABERKA DANUTA SR w Olkuszu Sędziowie 01.05.1989
Garus Halina SO w Częstochowie Sędziowie 01.11.1987
Gawda Elżbieta SA w Lublinie Sędziowie 01.08.1986
GAWLIK ELŻBIETA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1984
Gawłowska Maria SR w Jaśle Sędziowie 16.10.1986
GAWRYSIAK Krzysztof SO w Koszalinie Sędziowie 01.04.1978
GERLACH ADAM SF w Strzyżowie Sędziowie 01.03.1988
GIBIEC JAN SA we Wrocławiu Sędziowie 25.10.1979
Gierłachowski Andrzej SF w Działdowie Sędziowie 09.06.1989
GIERZYŃSKI BOGDAN SO w W-wie. Sędziowie 01.10.1989
GLABISZ MAŁGORZATA SR Wałbrzych Sędziowie 01.12.1988
Glin Anna SO w Radomiu Sędziowie 10.07.1984
Głąb Krzysztof SO w Katowicach Sędziowie 01.04.1988
GŁOWACKA ANNA SO w Częstochowie Sędziowie 01.07.1988
Głowacka Ewa SR w Inowrocławiu Sędziowie 01.08.1987
GŁOWACKA EWA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.11.1987
GŁOWACKA MARIOLA SA w Poznaniu Sędziowie 01.10.1989
GŁUCHOWSKA MARZENA SO w Kaliszu Sędziowie 18.02.1982
Godlewska Iwona SO w Łodzi Sędziowie 01.02.1989
Godzwon Janusz SO we Wrocławiu Sędziowie 01.02.1987
Gonczarek Ewa SO we Wrocławiu Sędziowie 01.10.1989
GONERA BARBARA SA w Rzeszowie Sędziowie 01.04.1988
GOSS-KOKOT DOROTA SA w Poznaniu Sędziowie 01.01.1988
Góra Ireneusz SR w Szczecinku Sędziowie 10.07.1986
GÓRECKI MAREK SA w Poznaniu Sędziowie 01.10.1989
GÓRECKI PIOTR SA w Poznaniu Sędziowie 01.10.1988
Górka Barbara SO w Bielsku-Białej Sędziowie 06.07.1989
Górna Anna SO we Wrocławiu Sędziowie 01.02.1986
Górska Jolanta SO we Włocławku Sędziowie 01.01.1988
Górska-Wójcik Ewa SO w Lublinie Sędziowie 01.10.1988
GÓRSKI MARIUSZ SO w Świdnicy Sędziowie 01.04.1984
Grabczyńska-Mikocka Anna SA w Krakowie Sędziowie 01.03.1982
Grabowska Iwona SR w Żyrardowie Sędziowie 30.01.1987
Grabowski Artur SO w Opolu Sędziowie 01.08.1986
GRAJZER PRZEMYSŁAW SA w Poznaniu Sędziowie 30.01.1987
GRAŻYNA KOBUS SO w Świdnicy Sędziowie 14.02.1985
GRAŻYNA UCIŃSKA SO w Świdnicy Sędziowie 06.07.1983
Gregier Piotr SO w Jeleniej Górze Sędziowie 01.05.1987
Grobelna Krystyna SR w Kaliszu Sędziowie 26.01.1989
GROCHECKA BARBARA SF w Krasnymstawie Sędziowie 01.07.1985
Grochola Irena SR w Malborku Sędziowie 01.04.1984
GROCHOWICZ TOMASZ SO w W-wie. Sędziowie 06.02.1987
GRODKOWSKA BARBARA SO w Tarnowie Sędziowie 01.10.1988
Gromiec Wiktor SA w Gdańsku Sędziowie 01.02.1986
Grygierzec Andrzej SO w Bielsku-Białej Sędziowie 01.03.1985
Grzebień Wojciech SR Jelenia góra Sędziowie 01.12.1988
Grzegorczyk-Steć Grażyna SR w Skierniewicach Sędziowie 21.04.1989
Grzesiak Leszek SO w Kielcach Sędziowie 01.11.1987
Grzybek Hanna SO w Siedlcach Sędziowie 01.06.1986
GRZYMAJŁO MAŁGORZATA SR Wałbrzych Sędziowie 15.04.1987
GUBERNAT Urszula SO w Krakowie Sędziowie 01.11.1987
GULBINOWICZ MAGDALENA SO w W-wie. Sędziowie 01.07.1982
Gulska Ewa SO w Lublinie Sędziowie 01.07.1989
GUTKOWSKI LECH SO w Toruniu Sędziowie 01.06.1986
Guziejko Stanisław SO w Łomży Sędziowie 01.03.1987
GUZIŃSKA ANNA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.08.1986
Gwiazda Maciej SO w Radomiu Sędziowie 01.05.1989
HAAK HENRYK SO w Kaliszu Sędziowie 09.03.1978
HALAT JERZY SO w Rzeszowie Sędziowie 30.03.1984
Hallada Elżbieta SO w Legnicy Sędziowie 01.08.1987
HANSZ Iwona SO w Koszalinie Sędziowie 01.08.1987
Hausler Maria SF w Oleśnie Sędziowie 01.07.1989
Hayn Danuta SR w Dębicy Sędziowie 01.07.1982
HERNES-CELT DANUTA SR w Częstochowie Sędziowie 16.10.1987
Hilla Włodzimierz SO w Bydgoszczy Sędziowie 27.01.1989
Hoffa Ewa SO w Poznaniu Sędziowie 01.06.1984
Hoszowski Bogumił SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.06.1986
Hryniewicka Brandeta SA w Białymstoku Sędziowie 01.04.1988
Hryniewicz Danuta SO w Olsztynie Sędziowie 01.08.1981
Iglewski Stanisław SO we Włocławku Sędziowie 01.05.1989
Ignasiak Janina SO w Częstochowie Sędziowie 01.03.1985
Irzycki Mirosław SR Kłodzko Sędziowie 01.07.1984
IWANEK JAROSŁAW SR Wałbrzych Sędziowie 26.01.1989
Iwankiewicz Małgorzata SR Wrocław Fabryczna Sędziowie 16.10.1987
Jabłońska Jolanta SF w Szubinie Sędziowie 17.06.1985
JABŁOŃSKA-MALIK Elżbieta SO w Krakowie Sędziowie 16.01.1986
Jabłoński Stanisław SO we Wrocławiu Sędziowie 18.02.1982
JACEK SZERER SO w Świdnicy Sędziowie 01.10.1988
Jachimowska Lena SA w Katowicach Sędziowie 01.11.1987
Jachowicz Bogdan SO w Łodzi Sędziowie 15.04.1987
Jagielski Dariusz SO w Bydgoszczy Sędziowie 09.06.1989
Jagieła Halina SO w Opolu Sędziowie 01.12.1982
Jagosz Mariola SO w Bielsku-Białej Sędziowie 18.12.1987
JAJSZCZOK BOGDAN SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1989
JAKUBIEC JANINA SR Bolesławiec Sędziowie 17.06.1985
Jałoszyński Marek SF w Słupcy Sędziowie 15.04.1987
Janiak Barbara SO w Gorzowie Wielko Sędziowie 09.06.1989
Janicka-Łęcka Anna SR w Katowicach Wsch Sędziowie 01.10.1989
Janiszewski Piotr SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.03.1987
Jankowska-Kocon Barbara SO w Bydgoszczy Sędziowie 24.06.1982
Janson-Matusiak Gabriela SR w Radomsku Sędziowie 30.01.1987
Jaromin Janusz SA w Szczecinie Sędziowie 01.02.1981
JAROSZEWICZ ELŻBIETA SO w Słupsku Sędziowie 09.03.1978
Jarzębska Magdalena SR w Inowrocławiu Sędziowie 01.08.1987
Jasiński Tadeusz SO w Zielonej Górze Sędziowie 19.12.1983
JASIŃSKI WŁODZIMIERZ SO w Toruniu Sędziowie 01.04.1988
Jaszczak Marek SO w Olsztynie Sędziowie 17.06.1985
Jaszczuk Grażyna SO w Siedlcach Sędziowie 01.06.1986
Jaźwińska Ewa SO w Radomiu Sędziowie 01.06.1986
Jaźwiński Stanisław SO w Radomiu Sędziowie 01.07.1982
JERZY DYDO SO w Świdnicy Sędziowie 26.01.1989
JĘDRZEJOWSKA EWA SO w Gliwicach Sędziowie 01.12.1988
Józefowska Danuta SO w Częstochowie Sędziowie 01.06.1986
Józefowski Andrzej SR Kłodzko Sędziowie 01.06.1986
Jurek-Kozakiewicz Ewa SO w Katowicach Sędziowie 01.12.1982
JURGIEWICZ BOGDAN SR Dzierżoniów Sędziowie 01.10.1989
Juszczyk Józef SO w Częstochowie Sędziowie 01.03.1985
Juszczyk Lucyna SA w Krakowie Sędziowie 01.02.1986
Juszkiewicz Zbigniew SO w Legnicy Sędziowie 01.01.1988
Kacprzak Hanna SR w Lipnie Sędziowie 17.11.1988
Kacprzyk Anna SO w Łomży Sędziowie 01.11.1984
KACZANOWSKI Roman SO w Krakowie Sędziowie 01.12.1988
KACZMARCZYK JÓZEF SO w Gliwicach Sędziowie 01.12.1988
Kaczmarek Zdzisław SR w Bełchatowie Sędziowie 01.04.1984
Kaczor Artur SR w Starachowicach Sędziowie 09.06.1989
Kalinin Ewa SO w Kielcach Sędziowie 01.02.1986
Kałuża Roman SF w Janowie Lubel. Sędziowie 01.03.1985
Kamińska Alina SA w Białymstoku Sędziowie 01.01.1988
Kamińska Barbara SO w Płocku Sędziowie 17.06.1985
Kamiński Andrzej SO w Olsztynie Sędziowie 11.01.1982
Kamiński Bogusław SO w Opolu Sędziowie 01.03.1979
Kamiński Jarosław SA w Białymstoku Sędziowie 01.10.1989
Karamara Zbigniew SO w Kielcach Sędziowie 01.11.1986
Karp Ewa SR Kłodzko Sędziowie 01.11.1987
Kasnowski Janusz SO w Bydgoszczy Sędziowie 15.04.1987
Kasperek-Jajszczok Urszula SO w Katowicach Sędziowie 01.05.1989
Kasprzyk Wiesław SO w Olsztynie Sędziowie 09.06.1989
Kaszub Marek SR w Zabrzu Sędziowie 01.10.1989
Kawala Bożena SO w Katowicach Sędziowie 01.10.1988
Kawalec-Walorska Jadwiga SR Głogów Sędziowie 01.07.1982
KAWECKI LESZEK SR Dzierżoniów Sędziowie 30.01.1987
KAZIENKO JANUSZ SR w Przemyślu Sędziowie 01.04.1988
Kempa Barbara SO w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
KENIG CECYLIA SR w Pszczynie Sędziowie 01.12.1988
Kędziora Henryka SR w Żyrardowie Sędziowie 16.10.1987
Kępa Jacek SO w Łodzi Sędziowie 01.06.1984
Kępniak Tadeusz SR dla Łodzi-Śródmie Sędziowie 01.03.1988
Kielasiński Maciej SO w Lublinie Sędziowie 01.01.1988
Kierończyk Anna SO w Radomiu Sędziowie 01.05.1987
Kiesz Henryk SR w Biłgoraju Sędziowie 01.08.1987
Kita-Janczak Małgorzata SO w Częstochowie Sędziowie 01.03.1985
KIZYK WŁADYSŁAW SO w Elblągu Sędziowie 01.07.1989
Klatka-Nahajowska Anna SO w Krośnie Sędziowie 22.01.1981
Klebanowicz Marek SO w Jeleniej Górze Sędziowie 01.03.1985
KLEKOCKI SŁAWOMIR SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1989
Klimczak Mariola SO w Koninie Sędziowie 01.07.1989
Klimowicz-Siembieda Magdalena SO we Wrocławiu Sędziowie 01.04.1984
KOBIELSKA JOLANTA SO w Przemyślu Sędziowie 15.04.1987
Kołaczyk Zofia SA w Katowicach Sędziowie 16.10.1987
Kołakowski Grzegorz SO w Szczecinie Sędziowie 31.03.1989
Kołbuc Teresa SO w Kielcach Sędziowie 01.12.1982
KOŁECZKO-WACŁAWIK TERESA SO w Gliwicach Sędziowie 01.08.1983
Kołodziejska Grażyna SA w Warszawie Sędziowie 01.07.1985
Kołodziejski Janusz SF w Przasnyszu Sędziowie 15.09.1988
KOMPANOWSKI ROMUALD SO w Kaliszu Sędziowie 26.01.1989
Konieczka Mirosław SO w Białymstoku Sędziowie 14.02.1985
Kopczyńska Lidia SR w Ciechanowie Sędziowie 01.11.1986
Koperska-Kuc Ewa SO w Gdańsku Sędziowie 15.02.1979
Korszeń Ewa SR dla m.st. Warszaw Sędziowie 01.05.1989
Korzekwa-Stawowska Eufemia SR w Kutnie Sędziowie 29.07.1986
KOSIEC Ewa SO w Koszalinie Sędziowie 01.02.1989
Kosztulska-Wiśniewska Hanna SR w Inowrocławiu Sędziowie 17.06.1985
Kowacz-Braun Anna SA w Krakowie Sędziowie 01.03.1988
Kowalczyk Ewa SF w Oleśnie Sędziowie 01.02.1986
KOWALEWSKA Alina SR w Giżycku Sędziowie 01.08.1983
Kowalewski Mirosław SO w Suwałkach Sędziowie 01.03.1985
Kowalik Ewa SO w Radomiu Sędziowie 01.10.1988
Kowalkowski Roman SA w Gdańsku Sędziowie 01.09.1986
Kozera Joanna SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1985
Koziarska Anna SR Gdańsk - Północ Sędziowie 01.10.1989
Kozikowska Danuta SR w Kwidzynie Sędziowie 29.06.1988
Kozłowska Ewa SO w Koninie Sędziowie 01.03.1988
Koźlińska Hanna SO w Bydgoszczy Sędziowie 16.10.1986
Krawiec Andrzej SR w Chorzowie Sędziowie 03.10.1986
Kremer Jan SA w Krakowie Sędziowie 18.06.1984 Wczesniej Sędzia Wojskowy
KREPSKI ZBIGNIEW SO w Toruniu Sędziowie 01.10.1989
KRÓLIKOWSKA-IWANIAK Maria SR dla Krakowa-Nowej Sędziowie 01.04.1978
Kruczkowska Wiesława SO w Białymstoku Sędziowie 16.01.1986
KRUPA BOGUMIŁA SF w Przeworsku Sędziowie 10.07.1987
Krupińska Elżbieta SO w Białymstoku Sędziowie 01.12.1982
Krysztofiak Jacek SF w Żninie Sędziowie 09.06.1989
KRYWIEL-MARKIEWICZ GRAŻYNA SR w Słupsku Sędziowie 01.04.1988
Krzeczowska-Lasoń Iwona SA w Gdańsku Sędziowie 01.08.1987
Krzyżanowski Zbigniew SR w Grudziądzu Sędziowie 01.05.1987
Kubalska Zofia SO w Lublinie Sędziowie 01.08.1987
Kubek Maria SR w Gliwicach Sędziowie 01.01.1987
Kuberska Wiesława SA w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
KUBIK URSZULA SR w Częstochowie Sędziowie 16.10.1987
KUCHARCZYK STEFAN SR w Wadowicach Sędziowie 01.07.1982
Kuchnowska-Wall Bożena SO we Wrocławiu Sędziowie 01.06.1980
Kuć-Kwaśniewicz Katarzyna SR dla m.st. Warszaw Sędziowie 01.10.1989
Kudełka Michał SR w Zabrzu Sędziowie 01.04.1984
Kulpa Wiesław SO w Tarnobrzegu Sędziowie 10.07.1987
Kurek Regina SA w Krakowie Sędziowie 01.11.1987
Kurzawińska-Pasek Jolanta SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.02.1981
Kusiak Elżbieta SO w Częstochowie Sędziowie 16.12.1982
KUŻDRZAŁ-KIERMASZEK BARBARA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1989
Kwiczor Piotr SR w Gnieźnie Sędziowie 01.10.1988
Lechowicz Anna SO w Sieradzu Sędziowie 01.05.1983
Leder Jerzy SA w Warszawie Sędziowie 01.02.1981
Lehmann Zofia SO w Poznaniu Sędziowie 08.08.1986
Lenartowicz Regina SF w Lwówku Śląskim Sędziowie 01.01.1988
Lesisz Marek SF w Szydłowcu Sędziowie 01.12.1988
Lesiuk Marzena SO w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
Leszczyński Jarosław SO w Łodzi Sędziowie 01.05.1987
Leszczyński Waldemar SR w Augustowie Sędziowie 01.03.1987
LEWANDOWSKA BARBARA SR w Częstochowie Sędziowie 16.10.1987
LEWANDOWSKA JOLANTA SO w W-wie. Sędziowie 01.05.1987
Lewandowski Andrzej SA w Gdańsku Sędziowie 01.02.1987
LIBERADZKI PAWEŁ SR w Toruniu Sędziowie 01.02.1989
Lipianin Grażyna SO w Lublinie Sędziowie 01.08.1987
LIPIŃSKA NATALIA SO w Tarnowie Sędziowie 01.07.1989
LIS Henryk SO w Koszalinie Sędziowie 14.02.1985
Lisiecki Arkadiusz SO w Piotrkowie Tryb Sędziowie 16.11.1982
LITWIN EWA SR w Ostrowie Wlkp. Sędziowie 18.02.1982
ŁACIŃSKA MARTA SR w Hrubieszowie Sędziowie 26.01.1989
Łakomy Wiesław SR w Busku Zdroju Sędziowie 01.08.1987
Łapińska Iwona SA w Białymstoku Sędziowie 01.05.1989
Ławrynowicz Anatol SR w Bielsku Podlask Sędziowie 01.08.1987
ŁĄCKA MARIOLA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1984
Łebkowska Małgorzata SR Wrocław Fabryczna Sędziowie 01.07.1989
Łęcki Sławomir SO w Katowicach Sędziowie 01.10.1989
Łęgosz Stanisław SO w Piotrkowie Tryb Sędziowie 30.03.1984
Łój Bogusław SO w Zielonej Górze Sędziowie 30.05.1986
Łuczak Grażyna SO w Tarnobrzegu Sędziowie 01.06.1984
ŁUKAWSKA IZABELA SR Bolesławiec Sędziowie 01.07.1988
MACIEJ JEDLIŃSKI SO w Świdnicy Sędziowie 05.09.1981
MAKOLUS ELŻBIETA SO w Toruniu Sędziowie 01.02.1987
Malak Dariusz SA w Gdańsku Sędziowie 01.02.1989
MALESZKA MAŁGORZATA SO w Toruniu Sędziowie 01.06.1986
MALESZKA MIROSŁAW SO w Toruniu Sędziowie 01.05.1987
Malinowska Bogumiła SR w Augustowie Sędziowie 10.07.1987
Maliszewska Halina SR w Kwidzynie Sędziowie 08.05.1986
Małachowski Ryszard SO w Szczecinie Sędziowie 16.01.1986
MAŁEK WOJCIECH SO w W-wie. Sędziowie 01.08.1986
Małek-Bujak Maria SA w Katowicach Sędziowie 01.07.1984
Marchwicki Ryszard SA w Poznaniu Sędziowie 16.10.1986
Marcinkowski Krzysztof SA w Krakowie Sędziowie 15.07.1983
Marczek Mariola SR w Słubicach Sędziowie 01.11.1986
Marek Grażyna SR w Piotrkowie Tryb Sędziowie 30.01.1987
MAREK JANKOWSKI SO w Świdnicy Sędziowie 01.01.1987
MARSZAŁEK ALEKSANDRA SA we Wrocławiu Sędziowie 18.06.1984
Marzec Bożena SO w Katowicach Sędziowie 01.04.1988
Marzec Zbigniew SF w Miliczu Sędziowie 10.07.1987
Masłowski Marek SO w Sieradzu Sędziowie 01.08.1986
Masłowski Waldemar SO w Jeleniej Górze Sędziowie 01.05.1987
Matan Marek SR w Zawierciu Sędziowie 16.01.1986
Matecki Jan SR w Kaliszu Sędziowie 18.02.1988
Matuszewska Bożena SR Szczecin - Prawob Sędziowie 01.08.1987
Matysiak Anna SO w Kielcach Sędziowie 01.12.1988
Matysiak Witold SR w Turku Sędziowie 18.02.1988
Mazur Kazimierz SO w Radomiu Sędziowie 01.07.1989
Mazur Witold SA w Katowicach Sędziowie 01.07.1988
MAZUREK DARIUSZ SA w Rzeszowie Sędziowie 01.05.1987
MAZUREK IRENA SA w Rzeszowie Sędziowie 01.03.1988
Mazurkiewicz-Nowikowska Barbara SA w Lublinie Sędziowie 01.08.1987
MAZURKIEWICZ-TALAGA MAŁGORZATA SA w Poznaniu Sędziowie 01.10.1988
Mądra Beata SO we Wrocławiu Sędziowie 01.07.1989
MĄKOSZ MAREK SO w Rzeszowie Sędziowie 21.04.1983
Mehl Paweł SO w Opolu Sędziowie 01.10.1988
Merchel Zbigniew SA w Gdańsku Sędziowie 01.08.1987
Merdzińska Maria SR w Turku Sędziowie 19.12.1983
Metecka-Draus Bogumiła SA w Szczecinie Sędziowie 18.02.1982
Miastkowska Anna SA w Łodzi Sędziowie 30.01.1981
MIAZEK Leszek SO w Koszalinie Sędziowie 01.03.1985
MICHALSKA BOGUMIŁA SR w Mielcu Sędziowie 15.04.1987
Michalska Elżbieta SR w Będzinie Sędziowie 01.08.1986
Michalska Małgorzata SO w Płocku Sędziowie 29.07.1986
Michalski Wojciech SO w Legnicy Sędziowie 01.11.1984
Michałowska-Dec Elżbieta SO w Lublinie Sędziowie 01.07.1989
Micorek-Wagner Małgorzata SA w Warszawie Sędziowie 01.12.1988
Mieszkowska Krystyna SO w Częstochowie Sędziowie 01.12.1982
Mika-Goljan Halina SO w Lublinie Sędziowie 16.01.1986
Mikołajów Krzysztof SR Kłodzko Sędziowie 01.10.1988
Milczarek Ewa SO w Bydgoszczy Sędziowie 30.01.1987
Milewski Zenon SR w Łomży Sędziowie 26.01.1989
MILKIEWICZ MAŁGORZATA SO w Elblągu Sędziowie 01.11.1979
MILLER ANDRZEJ SO w Kaliszu Sędziowie 14.02.1985
Misiak Paweł SA w Łodzi Sędziowie 30.11.1982
MISIUDA WOJCIECH SO w Rzeszowie Sędziowie 06.07.1983
Młodzianowska Aniela SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.04.1978
Młodzianowski Walenty SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.03.1979
Młyniec Anna SO w Legnicy Sędziowie 01.08.1987
MOKRAS BARBARA SO w Kaliszu Sędziowie 29.07.1981
Morejska Hanna SO w Częstochowie Sędziowie 22.01.1981
MORZYCKI JACEK SR w Tarnobrzegu Sędziowie 10.07.1987
Motuk Marek SA w Warszawie Sędziowie 11.07.1989
Motyka Leszek SO w Olsztynie Sędziowie 01.08.1987
Mroczek Ewa SF w Działdowie Sędziowie 01.07.1989
MRÓZ MARIA SR w Ostrowie Wlkp. Sędziowie 18.02.1982
Mruk Elżbieta SO w Katowicach Sędziowie 01.05.1987
MURAWSKA MARIOLA SR w Brodnicy Sędziowie 01.01.1984
Murawska-Kołota Bożena SO w Białymstoku Sędziowie 01.02.1986
Mużyło Lech SO w Legnicy Sędziowie 01.01.1984
Myszkowska Alicja SA w Łodzi Sędziowie 01.04.1988
MYŚLIWIEC JACEK SO w Gliwicach Sędziowie 01.04.1988
Nadgowski Andrzej SR w Kielcach Sędziowie 15.01.1986
NAMIOTKO ZDZISŁAW SR w Lęborku Sędziowie 19.12.1983
NAURECKA-HAŁASA ALEKSANDRA SR w Tarnowie Sędziowie 01.07.1984
NAWORSKI JERZY SO w Toruniu Sędziowie 01.01.1980
Niderfier-Turkiewicz Beata SF w Lubaniu Sędziowie 17.06.1985
NIEDUŻAK ANDRZEJ SA we Wrocławiu Sędziowie 01.06.1984
Niemczyk Bogumiła SR w Tychach Sędziowie 01.12.1988
Niemiec Waldemar SO w Krośnie Sędziowie 16.10.1986
Niewiadomska Hanna SO w Olsztynie Sędziowie 16.11.1982
Niewrzęda Andrzej SF w Gostyniu Sędziowie 16.01.1986
NIEZGODZKA ELŻBIETA SR w Bytomiu Sędziowie 01.07.1984
NOWAKOWSKA EWA SO w Kaliszu Sędziowie 18.10.1984
Nowakowska Iwona SO w Radomiu Sędziowie 01.07.1985
NOWAKOWSKI TADEUSZ SA we Wrocławiu Sędziowie 01.04.1978
Nowakowski Witold SA w Katowicach Sędziowie 01.04.1988
NOWICKI JACEK SA w Poznaniu Sędziowie 01.10.1989
NOWOCIEŃ KRYSTIAN SO w Świdnicy Sędziowie 08.05.1986
Okrzesik Wiesław SF w Suchej Beskidz. Sędziowie 16.01.1986
Oksiuta Wiesław SO w Białymstoku Sędziowie 01.05.1987
Olech Danuta SR w Krośnie Odrzańs Sędziowie 01.06.1986
Olszewski Andrzej SA w Szczecinie Sędziowie 15.04.1987
OMELAN MAREK SO w Elblągu Sędziowie 01.11.1984
Opolska Irena SR w Białymstoku Sędziowie 01.04.1984
Orechwa-Zawadzka Barbara SA w Białymstoku Sędziowie 01.07.1984
Orzechowska Sabina SO w Siedlcach Sędziowie 01.07.1976
OSOWICKA TERESA SO w Elblągu Sędziowie 09.06.1989
Pałka Jerzy SO w Ostrołęce Sędziowie 28.02.1985
Panasiuk Tomasz SO w Gdańsku Sędziowie 10.07.1986
PANKIEWICZ Barbara SO w Krakowie Sędziowie 15.04.1987
Pankiewicz Maria SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.07.1988
Pankowiec Mariusz SO w Białymstoku Sędziowie 21.03.1988
Pańska-Przytarska Marzena SR w Chojnicach Sędziowie 27.06.1989
Pasek Małgorzata SA w Lublinie Sędziowie 01.01.1988
Pasterz Anna SO w Krośnie Sędziowie 16.10.1987
PAWELA-GAWOR Grażyna SO w Krakowie Sędziowie 15.09.1988
PĘDZIWIATR WIESŁAW SA we Wrocławiu Sędziowie 31.03.1988
Piekielny Piotr SR w Kaliszu Sędziowie 15.04.1987
PIESOWICZ TADEUSZ SO w Nowym Sączu Sędziowie 01.12.1982
Pietraszko Leszek SA w Lublinie Sędziowie 01.02.1986
PIETRZAK Elżbieta SO w Bydgoszczy Sędziowie 10.07.1987
Pietrzak STEFAN SO w Bydgoszczy Sędziowie 10.07.1987
PIETRZYK BOŻENNA SO w W-wie. Sędziowie 01.02.1981
PILARCZYK STANISŁAW SO w Kaliszu Sędziowie 15.04.1987
Piotrowska Barbara SR w Zawierciu Sędziowie 16.11.1982
Piórkowska Jolanta SO w Olsztynie Sędziowie 01.06.1984
Pisarska Krystyna SO w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
Piwnik Barbara SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.07.1982
PIWOWAR ADAM SR w Stalowej Woli Sędziowie 01.07.1988
PŁOCH Janusz SR dla Krakowa-Śródm Sędziowie 01.10.1989
PŁONKA Marek SO w Krakowie Sędziowie 01.10.1989
PŁYSA MIROSŁAW SO w Gliwicach Sędziowie 01.01.1988
PODEDWORNY ZBIGNIEW SO w W-wie. Sędziowie 01.01.1988
PODGÓRNY Czesław SO w Koszalinie Sędziowie 01.05.1983
Polak Anna SA w Szczecinie Sędziowie 17.06.1985
POLAK JOLANTA SR w Mielcu Sędziowie 01.06.1986
Polak-Pawlaczek Mirosława SO w Legnicy Sędziowie 01.10.1988
Połejko-Matoszko Irena SR w Sokółce Sędziowie 01.07.1982
Połukord Jerzy SO w Opolu Sędziowie 01.08.1987
Poniatowska Danuta SO w Suwałkach Sędziowie 01.01.1988
Popik-Ognik Jolanta SO w Lublinie Sędziowie 01.01.1984
Poplewski Roman SF w Śremie Sędziowie 10.07.1987
Porębiak-Tymecka Eleonora SO w Lublinie Sędziowie 01.01.1984
POTEJKO Mieczysław SO w Krakowie Sędziowie 06.07.1983
Powroźnik Halina SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1988
PÓŁTORAK ELŻBIETA SR w Wadowicach Sędziowie 01.08.1987
Przybysz Jacek SO w Łodzi Sędziowie 17.11.1988
PRZYSADA ADAM SR w Rzeszowie Sędziowie 01.02.1989
Przysucha Marek SO w Częstochowie Sędziowie 01.05.1987
PUCHALSKA GRAŻYNA SO w W-wie. Sędziowie 01.02.1986
Pukas Jerzy SO w Częstochowie Sędziowie 18.05.1986
Puławski Cezary SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.05.1989
PYSZKÓW MARIA SO w W-wie. Sędziowie 01.08.1987
Rachuba Pelagia SR w Kwidzynie Sędziowie 01.06.1986
Raczkowski Zbigniew SR w Mławie Sędziowie 01.07.1989
Radomski Bogdan SA w Lublinie Sędziowie 01.11.1987
RADZISZEWSKI MAREK SF w Kraśniku Sędziowie 01.07.1988
Rak Teresa SA w Krakowie Sędziowie 01.08.1986
RASZKOWSKI JAN SR w Brodnicy Sędziowie 01.02.1987
Ratajczak Hanna SO w Poznaniu Sędziowie 26.01.1989
RATAJCZAK KAROL SA w Poznaniu Sędziowie 01.02.1989
Rawa Joanna SO w Łomży Sędziowie 01.05.1983
Rdzeń Bogumiła SO w Radomiu Sędziowie 01.11.1979
Regulski Marek SO w Legnicy Sędziowie 01.06.1986
Reszczyńska-Łoboda Barbara SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1988
RETERSKA EWA SR w Częstochowie Sędziowie 16.10.1987
Rezmer Krystian SR w Grudziądzu Sędziowie 01.05.1983
RĘKOSIEWICZ WITOLD SO w W-wie. Sędziowie 01.10.1989
Rodziewicz Wiesław SO we Wrocławiu Sędziowie 01.02.1987
Rokicka-Radoniewicz Małgorzata SA w Lublinie Sędziowie 01.01.1988
ROSZEWSKI JANUSZ SO w Kaliszu Sędziowie 14.02.1985
Roszuk Jolanta SO w Siedlcach Sędziowie 18.12.1987
Rotko-Wołoszczuk Teresa SR w Trzciance Sędziowie 01.02.1989
Rozwadowski Kornel SO w Gdańsku Sędziowie 01.04.1988
RÓŻAŃSKA-DOROSZ IRENA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.02.1987
RUSIECKI MIŁOSZ SF w Golubiu-Dobrz. Sędziowie 01.12.1988
RUSIN KAZIMIERZ SA w Rzeszowie Sędziowie 01.05.1987
Ruszała Wiesław SO w Krośnie Sędziowie 01.02.1981
Rutkowska Zofia SO w Olsztynie Sędziowie 09.06.1989
Rychliński Wojciech SO w Piotrkowie Tryb Sędziowie 06.07.1983
Rydzewski Robert SO we Wrocławiu Sędziowie 09.06.1989
Ryngwelski Wincenty SR w Gnieźnie Sędziowie 19.04.1989
RZEWUSKA BOŻENA SO w W-wie. Sędziowie 01.03.1985
RZEWUSKA IZABELLA SO w W-wie. Sędziowie 01.03.1985
Rzodkiewicz Krzysztof SF w Zambrowie Sędziowie 01.11.1984
SABAŁA-KLOCEK ZDZISŁAWA SR w Nowym Targu Sędziowie 17.11.1988
Sabatowska Alicja SR we Włocławku Sędziowie 01.06.1986
Sadło Wiesław SO w Bielsku-Białej Sędziowie 15.04.1987
Salamon Grzegorz SA w Warszawie Sędziowie 01.03.1985
Samolińska Lucyna SO we Włocławku Sędziowie 01.05.1989
Samsonowska Bożena SO w Katowicach Sędziowie 01.04.1988
SAMSONOWSKI WOJCIECH SO w Gliwicach Sędziowie 01.08.1987
Samulak Anna SO w Lublinie Sędziowie 01.08.1986
Sarnowicz Ryszard SA w Warszawie Sędziowie 01.07.1984
Sawicz-Nowacka Danuta SO w Zielonej Górze Sędziowie 15.07.1985
Sekułowicz Barbara SO w Katowicach Sędziowie 01.01.1988
Semeniuk Elżbieta SR Kędzierzyn-Koźle Sędziowie 29.01.1988
SIEDLACZEK JADWIGA SO w Toruniu Sędziowie 01.02.1986
Siemińska Anna SF w Pińczowie Sędziowie 01.12.1988
SIERPIŃSKA ANNA SO w Przemyślu Sędziowie 21.05.1980
Silska Danuta SO w Poznaniu Sędziowie 17.06.1985
SIMONI ADAM SO w Rzeszowie Sędziowie 01.05.1989
SIUDUT BARBARA SR w Tarnowie Sędziowie 17.11.1988
SIWEK Małgorzata SR dla Krakowa-Krowo Sędziowie 01.07.1989
SIWEK-WALCZAK MARIA SO w Kaliszu Sędziowie 26.01.1989
Siwiec Bogdan SR w Stargardzie Sędziowie 21.04.1989
Siwierski Sławomir SO w Poznaniu Sędziowie 29.06.1988
Skoczyńska Małgorzata SO w Lublinie Sędziowie 01.10.1989
Skręty Jacek SO w Zielonej Górze Sędziowie 01.07.1985
Skrobisz Marek SO w Kielcach Sędziowie 01.11.1987
Skurzyńska Elżbieta SR w Świebodzinie Sędziowie 01.08.1986
Skuza Jerzy SR w Iławie Sędziowie 01.08.1987
SŁAWIŃSKA-KLAMANN EWA SO w Słupsku Sędziowie 16.01.1986
Słoboda Anna SO w Lublinie Sędziowie 01.04.1988
Smus Antoni SO w Sieradzu Sędziowie 17.11.1988
Sobota Antoni SO w Kielcach Sędziowie 01.08.1987
Sojka-Kardas Jolanta SO w Gorzowie Wielko Sędziowie 15.09.1983
Sokólski Mirosław SO w Siedlcach Sędziowie 08.05.1986
Solarz Andrzej SA w Krakowie Sędziowie 01.07.1985
Sołowińska Alicja SA w Białymstoku Sędziowie 01.01.1988
Sołtys Ignacy SO w Opolu Sędziowie 01.10.1988
Soroka Danuta SO w Gorzowie Wielko Sędziowie 17.06.1985
Sorys Henryk SO w Katowicach Sędziowie 01.08.1978
Sowińska Barbara SR w Turku Sędziowie 01.03.1989
Spaleniak Paweł SO w Poznaniu Sędziowie 16.10.1986
Staffa Herbert SR Prudnik Sędziowie 01.01.1988
STALA WŁADYSŁAW SR w Mielcu Sędziowie 17.06.1985
Stanek Małgorzata SA w Łodzi Sędziowie 01.03.1988
Stanek Maria SR Ząbkowice Sędziowie 14.02.1985
STANISZEWSKA EWA SA w Poznaniu Sędziowie 01.02.1987
Stankiewicz Stanisław SO w Białymstoku Sędziowie 15.04.1987
Stankiewicz Zenon SO Warszawa - Praga Sędziowie 06.01.1982
Stankiewicz-Salińska Grażyna SF w Szubinie Sędziowie 31.03.1988
Stańczyk Anna SO we Wrocławiu Sędziowie 01.07.1988
Starosta Piotr SO w Bydgoszczy Sędziowie 30.03.1984
Stawczyk Szczepan SR w Radomsku Sędziowie 16.01.1986
STAWECKA KRYSTYNA SO w W-wie. Sędziowie 01.05.1989
STAWICKA Izabella SO w Krakowie Sędziowie 01.08.1987
STELMACH JACEK SR w Zakopanem Sędziowie 01.07.1988
Stępień-Biały Danuta SO we Wrocławiu Sędziowie 30.03.1984
Stępień-Milukow Alina SR w Koninie Sędziowie 01.08.1986
STODOŁA TADEUSZ SO w Słupsku Sędziowie 18.02.1988
Stoliński Dariusz SF w Gostyninie Sędziowie 31.01.1986
STRACH PRZEMYSŁAW SA w Poznaniu Sędziowie 16.11.1982
Strojnowska Teresa SO w Kielcach Sędziowie 01.08.1987
STRZĘPEK MARIA SR w Jarosławiu Sędziowie 10.07.1986
Suchowska Barbara SA w Katowicach Sędziowie 01.10.1988
Sugier Roman SA w Katowicach Sędziowie 01.05.1987
Sujka Piotr SF w Rawie Mazowiec. Sędziowie 16.01.1986
Suszyńska Grażyna SO w Bielsku-Białej Sędziowie 15.09.1988
Swaczyna Jan SO w Płocku Sędziowie 01.06.1986
Szaciłowska Danuta SR w Grudziądzu Sędziowie 01.02.1986
Szafraniuk-Skubisz Jolanta SR Lublin-Zachód Sędziowie 01.07.1985
Szajowska-Kulijewicz Jolanta SO w Opolu Sędziowie 01.07.1984
Szałachowski Wojciech SF w Mrągowie Sędziowie 01.07.1989
SZASTOK-NOWAK KORNELIA SR w Bytomiu Sędziowie 01.07.1988
Szczepaniak-Cicha Anna SA w Łodzi Sędziowie 09.06.1989
SZCZEPECKA LUCYNA SF w Krotoszynie Sędziowie 30.01.1987
Szcześniewicz Zofia SO w Łodzi Sędziowie 01.10.1988
Szczubełek Grażyna SF w Złotowie Sędziowie 18.10.1984
Szczuka Zbigniew SO Warszawa - Praga Sędziowie 13.10.1984
Szepelak Grzegorz SO we Wrocławiu Sędziowie 01.05.1989
Szeromska Małgorzata SO w Płocku Sędziowie 01.05.1989
Szewczak Krzysztof SA w Lublinie Sędziowie 01.02.1989
Szkudlarek Eugeniusz SR w Sieradzu Sędziowie 16.10.1987
SZLANTA RENATA SR w Gorlicach Sędziowie 30.10.1986
SZLICHTA SABINA SO w Świdnicy Sędziowie 16.10.1987
Szmyd Marian SR w Jaśle Sędziowie 01.01.1988
Szrajer-Dragan Irena SO w Kielcach Sędziowie 01.10.1989
Sztąberek Ewa SO w Łodzi Sędziowie 01.07.1989
Szulczewska Wiesława SO w Gdańsku Sędziowie 01.01.1988
Szwast Alicja SO w Opolu Sędziowie 01.08.1987
Szweda Tadeusz SA w Katowicach Sędziowie 01.11.1977
SZYBURSKA-WALCZAK GRAŻYNA SA we Wrocławiu Sędziowie 01.08.1987
SZYKUŁA TERESA SO w Zamościu Sędziowie 01.11.1979
Szyłkajtis Mirosław SR Lublin-Zachód Sędziowie 01.11.1987
Szymanówka Czesław SR w Człuchowie Sędziowie 21.04.1989
Szymańska Habzda Ewa SO w Jeleniej Górze Sędziowie 01.03.1988
Szymańska Urszula SO w Siedlcach Sędziowie 17.06.1985
SZYMCZYK-ŚWITAŁA JOLANTA SR w Częstochowie Sędziowie 14.02.1985
Ślawski Wincenty SA w Łodzi Sędziowie 01.02.1986
Ślęzak Grzegorz SO w Piotrkowie Tryb Sędziowie 30.03.1984
Śniatecki Janusz SO w Poznaniu Sędziowie 26.01.1989
Środek Andrzej SO w Legnicy Sędziowie 01.06.1986
Świderska-Pilis Lucyna SA w Katowicach Sędziowie 01.04.1988
Święcicka Jadwiga SO w Koninie Sędziowie 01.04.1988
Taront Maria SO w Poznaniu Sędziowie 18.10.1984
TATARCZUCH Lilianna SR dla Krakowa-Podgó Sędziowie 01.04.1988
Tauer Marek SO w Bydgoszczy Sędziowie 01.10.1989
Tekieli Andrzej SO w Jeleniej Górze Sędziowie 01.05.1989
Tereszczuk Maria SO w Lublinie Sędziowie 18.12.1987
Terlecki Bogdan SO w Krośnie Sędziowie 24.06.1982
TERLICKA-CZARNOŁĘSKA ANNA SR w Częstochowie Sędziowie 09.06.1989
Tężycki Bogdan SR w Grudziądzu Sędziowie 01.04.1988
Tkocz Ewa SA w Katowicach Sędziowie 01.12.1976
Tobór Iwona SO w Katowicach Sędziowie 01.07.1989
TOMALAK WOJCIECH SO w Kaliszu Sędziowie 14.02.1985
Tomasik Stanisław SO w Piotrkowie Tryb Sędziowie 01.03.1988
TOMASZEWSKI MAREK SR w Pułtusku Sędziowie 30.01.1987
TOMASZEWSKI MARIUSZ SA w Poznaniu Sędziowie 01.06.1980
TOMASZEWSKI MIKOŁAJ SA w Poznaniu Sędziowie 01.02.1989
Tomczak Grażyna SF w Brzezinach Sędziowie 01.12.1988
Tomczyk Mariola SF w Rypinie Sędziowie 01.12.1988
TRAMOWSKA ELŻBIETA SR w Starogardzie Gd Sędziowie 31.03.1988
TRAMOWSKI ANDRZEJ SR w Starogardzie Gd Sędziowie 18.02.1988
TROJANOWSKA Ewa SO w Krakowie Sędziowie 01.10.1989
Trojniak Marek SO w Lublinie Sędziowie 01.07.1985
Truczka Robert SR Kłodzko Sędziowie 01.06.1986
Trzaska Mirosław SO w Białymstoku Sędziowie 01.02.1986
TRZCIŃSKA MAGDALENA SR dla Warszawy-Prag Sędziowie 01.03.1985
Tucharz Krzysztof SA w Warszawie Sędziowie 01.07.1988
Turek Jan SO w Krośnie Sędziowie 01.04.1978
TURLIŃSKI ANDRZEJ SO w W-wie. Sędziowie 01.10.1989
TWARDAK-TERLECKA KRYSTYNA SR w Sanoku Sędziowie 01.01.1984
Twarogowski Krzysztof SF w Wąbrzeźnie Sędziowie 01.02.1989
Udzik Bogdan SF w Jarocinie Sędziowie 26.01.1989
URA ELŻBIETA SO w Rzeszowie Sędziowie 01.08.1986
URBAN STANISŁAW SA w Rzeszowie Sędziowie 01.01.1984
Urbanowicz Barbara SR w Skierniewicach Sędziowie 17.11.1988
VOGT WOJCIECH SO w Kaliszu Sędziowie 06.07.1978
Walczak-Sarnowska Anna SO w Koninie Sędziowie 01.02.1986
WALDEMAR KUŚ SO w Świdnicy Sędziowie 28.05.1986
Walencka Wacława SO w Katowicach Sędziowie 01.12.1988
WALENTA ANDRZEJ SO w Toruniu Sędziowie 01.02.1989
WALENTA URSZULA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1988
WALENTYNOWICZ Alicja SO w Koszalinie Sędziowie 01.08.1987
WALENTYNOWICZ Marek SO w Koszalinie Sędziowie 10.07.1987
Walter Agnieszka SR dla Łodzi-Widzewa Sędziowie 01.03.1988
WAŃCZURA IWONA SO w Gliwicach Sędziowie 01.11.1986
Warachowski Grzegorz SO w Olsztynie Sędziowie 30.01.1987
Warda Ryszard SO w Ostrołęce Sędziowie 09.04.1989
Waszkielewicz Irena SO w Katowicach Sędziowie 01.10.1989
Wawrzynkiewicz Izabela SO w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
Weleda Grażyna SO w Poznaniu Sędziowie 18.12.1987
Werpachowska Lila SR Lublin-Zachód Sędziowie 01.07.1985
Wesołowski Grzegorz SR Kłodzko Sędziowie 01.03.1982
Węgrzyn Wojciech SO w Krośnie Sędziowie 10.07.1987
Wiatr Maria SA w Łodzi Sędziowie 01.02.1987
Wieczorkiewicz Mirosław SO w Olsztynie Sędziowie 16.10.1986
Wierzchowska Elżbieta SO w Lublinie Sędziowie 10.07.1987
Wierzchowska-Ples Ewa SR w Sosnowcu Sędziowie 01.07.1982
Więch-Rotkiewicz Teresa SO w Tarnobrzegu Sędziowie 30.01.1987
Wiklak Bożena SA w Łodzi Sędziowie 01.02.1989
Wilga Jacek SO w Legnicy Sędziowie 01.06.1986
Wilińska Teresa SF w Janowie Lubel. Sędziowie 01.11.1986
Wilner Magdalena SR w Kaliszu Sędziowie 30.01.1987
WIŚNIEWSKA-DROBNY KRYSTYNA SO w Gliwicach Sędziowie 01.07.1984
Wiśniewski Grzegorz SR w Inowrocławiu Sędziowie 01.02.1989
WITKOWSKA Elżbieta SO w Koszalinie Sędziowie 10.07.1987
WITKOWSKI JACEK SA we Wrocławiu Sędziowie 01.06.1980
Witt Włodzimierz SO w Gdańsku Sędziowie 01.05.1989
WŁODARCZYK JANUSZ SO w W-wie. Sędziowie 01.07.1988
Wojnar Marek SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.06.1986
Wolska Jolanta SA w Łodzi Sędziowie 01.03.1988
Wolski Jerzy SR w Ełku Sędziowie 21.03.1988
Woźniak Bogdan SR dla Łodzi-Śródmie Sędziowie 01.10.1989
Woźniak Maria SO we Włocławku Sędziowie 01.03.1985
Wójcicki Włodzimierz SO w Łomży Sędziowie 01.03.1979
WÓJCIK BARBARA SO w Tarnowie Sędziowie 01.10.1988
Wójcik Cezary SA w Lublinie Sędziowie 01.07.1982
Wroniak-Runowska Iwona SR Poznań – Nowe Mia Sędziowie 01.06.1986
WRONKA EWA SO w W-wie. Sędziowie 01.08.1986
Wróblewska-Pokora Iwona SO Warszawa - Praga Sędziowie 01.06.1984
WRÓBLEWSKI ROBERT SA we Wrocławiu Sędziowie 19.09.1986
Wrzosek Adam SA w Warszawie Sędziowie 01.01.1988
Wydrzyńska Anna SR w Skrażysku-Kamie Sędziowie 01.12.1988
WYSOCKI BOGDAN SA w Poznaniu Sędziowie 01.07.1985
Wysocki Dariusz SO w Płocku Sędziowie 30.01.1981
Wyszyński Janusz SO w Łomży Sędziowie 01.02.1987
ZACHARA WIESŁAW SO w Tarnowie Sędziowie 01.07.1985
Zachariasz Marek SR w Myszkowie Sędziowie 01.06.1986
Zalasiński Jerzy SO w Siedlcach Sędziowie 01.06.1984
Zaleska Ewa SR w Kołobrzegu Sędziowie 26.01.1989
Zaleska Urszula SR w Łomży Sędziowie 26.01.1989
Zaleśkiewicz Elżbieta SF w Rypinie Sędziowie 01.07.1984
Zalewska Ewa SA w Warszawie Sędziowie 01.10.1989
Załęska Dorota SO w Sieradzu Sędziowie 01.07.1985
Zapała Piotr SO w Katowicach Sędziowie 01.02.1981
Zawada Bożenna SO w Radomiu Sędziowie 01.07.1985
ZAWADA LESŁAW SR w Rzeszowie Sędziowie 01.10.1989
ZAWADZKI MAREK SO w Przemyślu Sędziowie 14.02.1985
Zelek Anna SF w Pińczowie Sędziowie 01.05.1987
Ziaja Mirosław SA w Katowicach Sędziowie 01.12.1988
ZIARKO LIDIA SO w Tarnobrzegu Sędziowie 18.02.1988
Zielińska Elżbieta SO w Legnicy Sędziowie 01.07.1989
ZIELIŃSKI JACEK SO w Gdańsku Sędziowie 01.01.1984
ZIELIŃSKI LESŁAW SO w Gliwicach Sędziowie 01.05.1987
ZIELIŃSKI Tomasz SR w Giżycku Sędziowie 01.06.1989
Ziołecka Małgorzata SO w Poznaniu Sędziowie 30.03.1984
Zmysło Jacek SO w Katowicach Sędziowie 01.11.1986
Znak Andrzej SO w Częstochowie Sędziowie 01.07.1988
Zych Alicja SO w Lublinie Sędziowie 01.02.1987
Żabińska-Fras Elżbieta SO w Katowicach Sędziowie 24.06.1982
ŻUBER BOGUSŁAWA SA w Poznaniu Sędziowie 21.05.1980
Żukowska-Kulig Agnieszka SR w Kołobrzegu Sędziowie 18.02.1982
Żurakowski Aleksander SO w Legnicy Sędziowie 01.02.1989
ŻURAWICKI JERZY SO w Zamościu Sędziowie 01.02.1989
Żurawski Andrzej SO w Olsztynie Sędziowie 30.03.1984
ŻYLUK WITOLD SO w Słupsku Sędziowie 18.02.198

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gdybrakuje
gdybrakuje 03.03.2020, 15:02
Brakuje kilku naziwsk m. in: Julii A.Przyłębskiej z domu Żmudzińskiej
kik
kik 03.03.2020, 21:24
Każdy widzi co chce widzieć. Teraz ona jest bardzo Kosher i nie ma jej na tej liście.
srik
srik 21.03.2020, 15:49
Trzeba dopisać.

Poza tym Panowie europejczyki, lista nie jest po to by potępić wszystkich mianowanych przez komunistyczna radę Państwa,

>>> tylko po to by uzmysłowić waszą NIEKOSHERNĄ, BEZCZELNĄ HIPOKRYZJĘ, zgodnie z którą popieracie herr Gersdorf, kiedy twierdzi, że reżim kaczystowski nie ma legitymacji narodu by nowych sędziów mianować.

Otórz kxrwa ma i to znacznie większa niż komuniści.

Pozostałe