6 przypadków w województwie opolskim. 06.04, wczoraj 3 w powiecie nyskim.

  • 06.04.2020, 10:51
  • redakcja RTO
6 przypadków w województwie opolskim. 06.04, wczoraj 3 w powiecie nyskim.
99 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. W całym kraju liczba zakażeń wynosi 4201. Minionej nocy zmarły cztery osoby (łącznie 98).

W powiecie nyskim zakażonym koronawirusem jest mężczyzna w sile wieku, który obecnie hospitalizowany jest na Oddziale Zakaźnym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Koronawirus potwierdzony został także u kobiety w sile wieku i u kilkuletniego chłopca. Przebywają w kwarantannie domowej. 

 

To informacje z 5 kwietnia

Dzisiaj 6.04 mamy kolejne 6 przypadków:

Szczegóły:

Przypadek nr 95 – kobieta w średnim wieku, mieszkanka powiatu oleskiego. Jej stan jest dobry, niewymagający hospitalizacji. Obecnie w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 96 – mężczyzna w sile wieku, mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Jego stan jest dobry, niewymagający hospitalizacji. Obecnie w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 97 – kobieta w wieku senioralnym, mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, hospitalizowana w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu.

Przypadek nr 98 – mężczyzna w wieku senioralnym, mieszkaniec powiatu strzeleckiego. Stan stabilny, niewymagający hospitalizacji. Przebywa w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 99 – kobieta w sile wieku, mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, niewymagający hospitalizacji. Przebywa w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 100 – mężczyzna w sile wieku, mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, na tę chwilę niewymagający hospitalizacji.

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe