O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KO...szykiem - po nyskim Kauflandzie!

  • 09.04.2020, 16:25
  • redakcja RTO
O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KO...szykiem - po nyskim Kauflandzie!
Zdarzenie miało miejsce na początku marca, jeszcze przed oficjalnymi obostrzeniami jaki nastąpiły z powodu epidemii. Jednak już wtedy apelowano o nadzwyczajne środki czystości i higieny. Jedna z klientek na zakupy wybrała się z psem!

Oburzony klient zwrócił na to uwagę obsłudze sklepu.

Odparli, że maja problem, bo pani z pieskiem ignoruje ich uwagi. Zapytany kierownik sklepu zgodził się, że nie można do sklepu wchodzić z psem, ale nie ma możliwości wyprowadzenia
takiego klienta siłą.

Zasady są jasne.

Wprowadzanie psów oraz innych zwierząt na teren sklepów Kaufland jest zabronione. Wyjątek stanowią psy asystujące, towarzyszące osobom niewidomym i niedowidzącym - poinformowało Nowiny Nyskie biuro prasowe Kaufland Polska Markety. Biuro prasowe potwierdza, że 9 marca doszło do takiego incydentu w markecie w Nysie. Klientce wielokrotnie została zwrócona uwaga, na co niestety nie zareagowała. Obsługa sklepu nie może użyć środków przymusu bezpośredniego wobec klienta. W takich przypadkach liczymy przede wszystkim na uszanowanie przez klienta obowiązujących zasad współżycia społecznego - wyjaśniało gazecie biuro prasowe sieci.

Mimo wszystkich przeciwności właścicielka postawiła na swoim, a jej pupil Pies, przez duże "P" jechał dumny i blady w wózku, w którym zwykle przewożone są zakupy. Jaka szkoda, że nikt tego nie nagrał.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 11.04.2020, 09:29
Baby tak mają, będą walczyć o prawa obywatelskie dla psa. Potem zostaną Zwariowanymi ekologami i weganami. Na koniec zabronią ci jeść mięsa.
Oczywiście pies będzie miał prawo do mięsa, przecież on musi, Ty nie
Ok boomer
Ok boomer 13.04.2020, 21:53
Jesteś nienormalny.
Felek
Felek 09.04.2020, 20:35
Pancia z piesiuniem - wtórne zdziecinnienie.

Pozostałe