Nowe miejsca pracy w Bioagrze.

  • 09.07.2020, 21:40
  • redakcja RTO
Nowe miejsca pracy w Bioagrze.
Bioagra SA, Pracodawca Roku 2019 Powiatu Nyskiego, nadal powiększa obsadę Zakładu Produkcji Etanolu. Od października ub. r. firma zatrudniła kilkudziesięciu nowych pracowników i poszukuje kolejnych. Etanol, główny produkt spółki, jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych surowców na świecie.

Firma poszukuje pracowników m.in. do laboratoriów chemicznego i zbożowo-paszowego, działów utrzymania ruchu, logistyki i gospodarki magazynowej oraz produkcji. Zatrudnienie można znaleźć na różnorodnych stanowiskach, np. mechanik-hydraulik, elektryk-automatyk, pracownik magazynu wyrobów gotowych i ziarna, a także operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Działamy w bardzo stabilnej branży, którą – dodatkowo – wspiera zwiększone zapotrzebowanie na etanol do środków dezynfekcyjnych – mówi Mirosław Obarski z Bioagra S.A. – Obecnie wytwarzamy więcej etanolu i przyjmujemy więcej surowca do produkcji oraz prowadzimy więcej analiz. Dlatego też stopniowo rośnie obsada laboratoriów, w których wprowadziliśmy nową organizację pracy, aby zwiększyć komfort załogi – dodaje Obarski.

-W tej chwili najwięcej stanowisk do obsadzenia Bioagra SA oferuje w laboratorium zbóż i paszy. Od pracowników wymaga się tam wykształcenia zawodowego lub średniego, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego, znajomości obsługi komputera oraz dokładności i rzetelności. Z kolei w laboratorium chemicznym wymagane jest wykształcenie wyższe chemiczne i pokrewne lub rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej, spożywczej lub farmaceutycznej. Do tego dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel.

Oprócz zatrudnienia na umowę o pracę (z pensją na poziomie powyżej średniej dla przemysłu w województwie opolskim), firma oferuje m.in. specjalistyczne szkolenia, prywatną opiekę medyczną LUXMED, kartę sportową Ticket Sport & Culture czy możliwość nauki języka angielskiego.

Bioagra SA otrzymała w zeszłym roku tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu nagrodziła spółkę za wzrost zatrudnienia i pozytywne warunki pracy w firmie. Wzięła również pod uwagę prowadzone ostatnio inwestycje oraz działalność społeczną i charytatywną.

 

Opisy stanowisk i adres do wysyłki CV można znaleźć na: www.bioagra.pl/kariera

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe