Spotkanie Wicewojewody z dyrektorami DPS

  • 17.07.2020, 20:05
  • redakcja RTO
Spotkanie Wicewojewody z dyrektorami DPS
Dziś (17 lipca) w Starostwie Powiatowym w Nysie odbyło się spotkanie poświęcone analizie bieżącej sytuacji w Domach Pomocy Społecznej Powiatu Nyskiego. Specjalnym gościem spotkania była wicewojewoda opolski Teresa Barańska.

Celem spotkania było omówienie codziennych zagadnień dotyczących funkcjonowania Domów Pomocy Społecznej Powiatu Nyskiego w zakresie profilaktyki, prewencji i przeciwdziałania COVID-19. Podczas spotkania zostały przedstawione nowe cele i zadania.

Wicewojewoda Teresa Barańska podziękowała wszystkim dyrektorom placówek za bardzo duże zaangażowanie, empatię i odpowiednią opiekę nad mieszkańcami w tym szczególnie trudnym czasie stanu epidemii wirusa SARS - COV2. Dyrektorzy DPS otrzymali z rąk Wicewojewody listy z gratulacjami za wzorową pracę w walce z pandemią. Dyrektorzy DPS podkreślili jak ogromną pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie była pomoc ze strony Starosty oraz Wojewody poprzez przekazywanie środków ochrony osobistej oraz za otrzymane wsparcie.

Wicewojewoda Teresa Barańska, po spotkaniu w Starostwie odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Kopernikach k. Nysy, gdzie spotkała się z pracownikami oraz mieszkańcami. Po części oficjalnej znalazł się czas na prywatne rozmowy z Wicewojewodą.

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe