Zobacz jak "Pani chuligan" Margot broni wolności słowa - niszczenie mienia, groźby, atak na człowieka z telefonem.

  • 14.08.2020, 20:08
  • redakcja RTO
Zobacz jak "Pani chuligan" Margot broni wolności słowa - niszczenie mienia,…
Atak bojówki na dwóch chłopaków w busie. Margot i jego "kolektyw" o dźwięcznej nazwie Stop Bzdurom uważają, że tylko oni maja prawo wyrażać publicznie własne poglądy. Inni, w tym wypadku proliferzy takiego prawa nie mają.

 

 

Urwane lusterka, zamalowane szyby, przebite opony.

Materiał wideo pokazuje atak bojówki (LGBT) na busa z banerem i megafonem. Doszło do urwania lusterka, malowania szyb i tablic rejestracyjnych, przebijania opon, ataku na człowieka z telefonem. Jednym słowem cały katalog przestępstw i wykroczeń. Dlaczego?

Bo grupa, w której prym wiedzie typ wyglądający na niezrównoważonego młodzieńca, a w przekazach medialnych transseksualna działaczka LGBT o imieniu Margot -  nie uznaje wolności słowa.

Bojówka nie zgadza się z przekazem fundacji Pro-Prawo do życia, jednak zamiast prezentować własne poglądy, próbuje zmusić proliferów, by przestali prezentować swoje. Nieistotne jest czy zgadzamy się z tekstem płynącym z megafonu, czy nie.

Czyżby młodzi LGB-ciarze zaprzeczali temu co głoszą, czyli wolności, równości i braterstwu.

Bójka od minuty 9:30 - warto zobaczyć bojowników o wolność słowa w akcji.

Gdzie przebywa (chuligan) Margot?

Jak się okazuje, działaczka LGBT tuż po zatrzymaniu była w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka. Teraz przebywa w Zakładzie Karnym w Płocku. Część mediów roztacza czarne wizje, mówiąc, że Płock to "więzienie śmierci" i życie chuligana Margoła jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Rzecznik w obronie praw chuligana.

To kolejne stadium histerycznej anarchii. Rzecznik praw obywatelskich broni agresywnych bojówkarzy  - "9 sierpnia 2020 r. przedstawicielka Rzecznika Praw Obywatelskich dr Ewa Dawidziuk - dyrektor Zespołu do spraw Wykonywania Kar w Biurze RPO, zbadała na miejscu w Zakładzie Karnym w Płocku stan poszanowania praw tymczasowo aresztowanej Margot. 8 sierpnia 2020 r. próba spotkania z aresztowaną w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka nie powiodła się, gdyż aresztowana została przetransportowana" - poinformował Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich.

W d... im się wszystkim poprzewracało.

Szczerze, po obejrzeniu relacji wideo z ataku bojówki na samochód i samych proliferów, trudno mieć wątpliwości z czym mamy do czynienia. To uliczny gang.

Grupa chuliganów (kilkadziesiąt osób), zaatakowała dwóch mężczyzn blokując ich samochód, grożąc im z użyciem niezliczonych wulgaryzmów, itp itd. Doszło do przebicia opon, uszkodzenia lusterka, zamalowania szyb i tablic rejestracyjnych, próby wyrwania lub uszkodzenia telefonu, czynnego ataku na osobę, wielokrotnego znieważenia.

Media opozycyjne jednak odwracają kota ogonem i twierdzą, że chuligani są poszkodowanymi  - bo bronią własnej wolności słowa, zakazując wolności innym?

I piszą tak:

- Do zatrzymania Małgorzaty, queerowej aktywistki z kolektywu „Stop Bzdurom”, miało dojść ok. godz. 10:00 w Warszawie. Choć z relacji świadka wynika, że trudno mówić o zatrzymaniu, wszystko wyglądało bardziej jak porwanie. „Stop Bzdurom” walczy z homofobią i dezinformacją dotyczącą osób LGBT

albo tak: (oko PREss)

Sprawa aresztowania w piątek 7 sierpnia – po decyzji sądu – aktywistki LGBT Margot odbiła się echem nie tylko w Polsce, ale też za granicą. W jej obronie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie stanęli aktywiści LGBT i obywatele, którzy blokowali jej aresztowanie. W efekcie policja zatrzymała 48 osób, którym postawiła głównie zarzut udziału w zbiegowisku „ze świadomością, że jego uczestnicy dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie” Chodzi o czyn z art. 254 kodeksu karnego.

Czyżby za granicą nie działo się nic ciekawszego niż aresztowanie jednego młodocianego chuligana, który zamalował tablicę rejestracyjną sprayem i bluzgał? Czy na ulicach Paryża nie mamy stu podobnych przypadków dziennie? A w Berlinie, Londynie, Brukseli, Madrycie?

zakończmy to tak:

Gdyby policja "porwała" wszystkich chuliganów, na ulicach byłoby bezpieczniej.

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

buraki
buraki 17.08.2020, 10:13
Gó*wniarz odpierdziela popelinę, a "profesorowie" lewicy zwracają się do niego per - szanowna Pani - absurd

a inaczej:
1. chuligan robi sobie jaja
2. lewica robi z tego ideologiczny użytek

Pozostałe