Nowy sezon otwarty - siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

  • 02.09.2020, 21:25 (aktualizacja 04.09.2020, 14:47)
  • redakcja RTO
Nowy sezon otwarty - siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Konferencja prasowa Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z udziałem Głównego Sponsora i Właściciela Klubu

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odsłoniła karty. 28 sierpnia podczas konferencji prasowej zorganizowanej na terenie Grupy Azoty ZAK S.A. w Kędzierzynie-Koźlu zaprezentowane zostały nowe stroje meczowe na sezon 2020/2021.

W przedsezonowym spotkaniu z przedstawicielami mediów uczestniczyli: Prezes Zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. – Sławomir LipkowskiPrezes Zarządu ZAKSA S.A – Sebastian Świderski, pierwszy trener zespołu – Nikola Grbić oraz zawodnicy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Aleksander Śliwka, Paweł Zatorski i Jakub Kochanowski.

Miejsce spotkania nie było przypadkowe, Grupa Azoty ZAK S.A. jest nie tylko sponsorem siatkarskiej drużyny, ale również właścicielem klubu. Wieloletnie wsparcie i zaangażowanie Grupy Azoty ZAK S.A pozwala ZAKSIE regularnie walczyć o najwyższe cele nie tylko w rodzimych rozgrywkach, ale również na europejskich parkietach.

 

 

Konferencję rozpoczęło uroczyste przekazanie, przez Prezesa Sebastiana Świderskiego, koszulki meczowej Prezesowi Grupy Azoty ZAK S.A. Po oficjalnej prezentacji nowych strojów meczowych na sezon 2020/2021 głos zabrał, reprezentujący gospodarza konferencji prasowej, Prezes Zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. –  Sławomir Lipkowski. – Jako największy podmiot biznesowy w Kędzierzynie-Koźlu czujemy się odpowiedzialni nie tylko za pracowników, ale również całą społeczność lokalną. Liczne inicjatywy, w które od lat się angażujemy, są odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to wizytówka regionu i siatkarski lider, dlatego wieloletnia współpraca z klubem napawa nas olbrzymią dumą. – Prezes Sławomir Lipkowski odniósł się również do startującego za niespełna miesiąc nowego sezonu. – W imieniu swoim i wszystkich pracowników Grupy Azoty ZAK S.A. chciałbym życzyć, aby nadchodzący sezon siatkarski obfitował w spotkania na najwyższym poziomie, a kibicom przyniósł wiele emocji. Liczę, że wspólnie będziemy cieszyć się z końcowego rezultatu, a ZAKSA otrzyma kolejne złoto, co z uwagi na sytuację epidemiczną niestety nie było możliwe w tym roku.

O tym, jak wyjątkowy, ale i wymagający będzie sezon 2020/2021 mówił natomiast Prezes Zarządu ZAKSA S.A – Na pewno ważne dla nas będzie rozpoczęcie i zakończenie tego sezonu w zdrowiu, to jest nasz cel nadrzędny. Żyjemy w tak trudnych czasach, że zdajemy sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem to będzie dla nas wszystkich. W odniesieniu do celów sportowych – mając tak zacnego głównego sponsora i właściciela nie wypada nam mieć innych ambicji, jak walka na każdym froncie o  najwyższe cele. Nie chcemy obiecywać, że zdobędziemy mistrzostwo Polski i awansujemy do wielkiego finału Ligi Mistrzów, bo ten sezon będzie bardzo trudny dla wszystkich, nie tylko w Polsce ale i Europie. My jednak chcemy walczyć i zrobimy wszystko, aby te najwyższe cele osiągnąć – przyznał Sebastian Świderski.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe