Nysa będzie miała swój Carrefour Market

  • 14.10.2020, 11:09
  • redakcja RTO
Nysa będzie miała swój Carrefour Market
Pierwszy i jak dotąd jedyny w mieście Carrefour Market zostanie otwarty w centrum handlowym Dekada Nysa. Nie zabraknie świeżych, różnorodnych produktów, na klientów będą czekać także atrakcyjne promocje.

Sklep zostanie tak zaaranżowany, aby odwiedzający mieli łatwy i komfortowy dostęp do poszukiwanych produktów. W przestronnych wnętrzach o powierzchni 1000 mkw. będzie można korzystać z pełnej oferty popularnej sieci, która zostanie dodatkowo dostosowana do preferencji lokalnych konsumentów. Pojawią się artykuły z kategorii m.in. Zdrowa Półka, Kuchnie Świata i Półka Regionalna. Oprócz produktów spożywczych Carrefour Market będzie oferował szeroki asortyment przemysłowy, a także artykuły sezonowe.

 

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że blisko 50 tysięczne miasto potrzebuje dużego sklepu spożywczego, dlatego wybraliśmy partnera, który był wyczekiwany przez przyszłych klientów centrum. Przy dzisiejszym tempie życia trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez możliwości zrobienia wygodnych zakupów wielobranżowych w jednym miejscu i zaoszczędzenia w ten sposób cennego czasu. Cieszę się, że dzięki rozwijaniu naszej galerii handlowej możemy wspierać mieszkańców Nysy i okolic w ich codziennym życiu mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Dekada Nysa otworzy swoje drzwi dla klientów w tym roku. Otwarcie zaplanowano na 1 grudnia. Na dwóch kondygnacjach obejmujących łącznie ok. 20 tys. mkw. powierzchni najmu swoją działalność będą prowadzić różnorodne marki, wśród nich m.in. Top Secret, Apart, Ryłko, Reserved, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Vistula i Wólczanka, Kubenz, Big Star, CCC, Quiosque, 4F, Martes Sport, 50style, Smyk, Empik, RTV Euro AGD, Rossmann, Swiss, Yes, Briju, Pepco i KiK. Przestrzeń centrum wypełnią także lokale gastronomiczne, w tym miejscowy burger bar Pan Buła i kawiarnia John Coffee. Część handlową dopełnia strefa usługowa, w której znajdą się salony sieci komórkowych T-Mobile i Play. Na terenie galerii przewidziano miejsce na łącznie 80 lokali handlowo-usługowych, restauracji czy kawiarni oraz strefę rekreacyjno-rozrywkową z multipleksem kinowym.

Dużym udogodnieniem dla osób odwiedzających centrum, zwłaszcza tych robiących w nim duże, codzienne zakupy, m.in. w nowym sklepie Carrefour, będzie podziemny parking na ponad 440 samochodów.

- Cieszę się, że klienci galerii Dekada już wkrótce będą mogli korzystać ze sklepu Carrefour Market. Widzimy, że zapotrzebowanie na markety franczyzowe jest duże, dlatego stale je rozwijamy. Niewątpliwym atutem naszego formatu jest elastyczne podejście, dzięki czemu możemy wziąć pod uwagę specyfikę centrum handlowego w Nysie i to, jakie produkty będą cieszyć się największym zainteresowaniem klientów z najbliższej okolicy – mówi Wojciech Sypień, dyrektor odpowiedzialny za rozwój supermarketów franczyzowych w Carrefour Polska.

 

--           

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

www.dekadasa.pl

Obserwuj nas:

https://lh5.googleusercontent.com/w9WAEXNB_KhlHWsxf948-DE93xjftZOYmQz95Bdfb6Aparici6xmJhXYLCUXdNcDy91g6hJZnZLZIZOUuOu6YoxuQv0r6m8HY9KHzv4Z9RO8z81ZuybgPwDt9j1FrXViw5PZDFJi https://lh5.googleusercontent.com/w9WAEXNB_KhlHWsxf948-DE93xjftZOYmQz95Bdfb6Aparici6xmJhXYLCUXdNcDy91g6hJZnZLZIZOUuOu6YoxuQv0r6m8HY9KHzv4Z9RO8z81ZuybgPwDt9j1FrXViw5PZDFJihttps://lh6.googleusercontent.com/kdMhQpfcGyLAFSUyWftsl2xIcFGunnGUfEY4NbedtLNsnbvszSn6BFoga4mIqhyCXNz4gn-Fzd-bHWcCHoKTGI8N25-4Rp3B-1K-3THDSMSRhvY59mkTsnrE3nepFOa2iQedc-Ls https://lh6.googleusercontent.com/kdMhQpfcGyLAFSUyWftsl2xIcFGunnGUfEY4NbedtLNsnbvszSn6BFoga4mIqhyCXNz4gn-Fzd-bHWcCHoKTGI8N25-4Rp3B-1K-3THDSMSRhvY59mkTsnrE3nepFOa2iQedc-Ls

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe