Bez prawa jazdy mazdą spadł z mostu - Malerzowice Wielkie

  • 01.02.2021, 12:28
  • redakcja RTO
Bez prawa jazdy mazdą spadł z mostu - Malerzowice Wielkie

W dniu 31 stycznia około godz. 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nysie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego dosżło na DK 46 pomiędzy miejscowościami Sidzina i Malerzowice Wielkie.

Funckjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w trakcie wykonywanych czynności ustalili, że 29- letni kierowca samochodu osobowego marki Mazda (obywatel Ukrainy) wpadł w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uszkodził barierę energochłonną, zjechał z drogi i spadł z mostu.

Kierowca był trzeźwy, jednakże nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny z art. 94 Kodeksu Wykroczeń w wysokości 500 zł oraz z art. 97 Kodeksu Wykroczeń w wysokości 100 zł.

Na miejscu znajdowały się 4 zastępy straży pożarnej z JRG Nysa, OSP Łambinowice oraz OSP Malerzowice Wielkie. Działania porządkowe trwały do godziny 20:45..Pojazd do dnia dzisiejszego stoi porzucony na dnie koryta oraz stwarza realne zagrożenie dla środowiska naturalnego.

 

redakcja RTO

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe