Muzeum w Nysie jest czynne dla zwiedzających

 • 07.02.2021, 16:24
 • redakcja RTO
Muzeum w Nysie jest czynne dla zwiedzających
Muzeum Powiatowe w Nysie jest czynne dla zwiedzających od 2 lutego 2021 r. Placówka zaprasza od wtorku do piątku w godz. 9.00 -15.45 i w soboty w godz. 10.00-15.00.

Podczas zwiedzania obowiązują reguły bezpieczeństwa sanitarnego związane z pandemią określone poniżej:

 1. Preferujemy płatność KARTĄ
 2. Ekspozycję mogą zwiedzać pojedyncze osoby, pary i małe grupy rodzinne, z zachowaniem 1,5 metrowych odstępów. Osoby te powinny mieć zakryte usta i nos oraz zdezynfekować ręce przed rozpoczęciem zwiedzania. Dozownik z płynem do dezynfekcji rąk zostanie udostępniony zwiedzającym przy wejściu do budynku muzeum.
 3. Obowiązuje wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie grup zorganizowanych (tel. 77 433 20 83)
 4. Przestrzenią, w której można oczekiwać na możliwość zwiedzania, jest dziedziniec pałacowy, przy zachowaniu odpowiednich odstępów.
 5. Szatnia jest samoobsługowa.
 6. Na obszarze ekspozycji obowiązuje zakaz siadania oraz bezwzględny zakaz dotykania eksponatów i innych przedmiotów, a także ekranów dotykowych.
 7. Osoby kaszlące, kichające, których stan zdrowia może budzić uzasadnione obawy, co do zarażenia koronawirusem, nie będą obsługiwane. Pracownik obsługi, po wystąpieniu uzasadnionych obaw co do stanu zdrowia takich osób, może odmówić obsługi zwiedzającego (zwiedzających).
 8. Osobami odpowiedzialnymi za przestrzeganie reguł są pracownicy udostępniający ekspozycję.
 9. W przypadku niedostosowania się zwiedzających do zaleceń pracowników obsługi, pracownik ma obowiązek odmówić oprowadzenia i powiadomić niezwłocznie o tym fakcie osobę decyzyjną i ochronę obiektu.
redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe