Jeszcze większa oferta Dekady Nysa

  • 26.02.2021, 10:37
  • redakcja RTO
Jeszcze większa oferta Dekady Nysa
Już wiosną oferta niedawno otwartej Galerii Dekada Nysa powiększy się o kolejne 7 sklepów. Wśród nich znajdą się znane i popularne marki takie jak TEDi, Tescoma, Monnari, Play oraz kolejne punkty gastronomiczne.

Dotychczas ofertę galerii Dekada Nysa tworzyło ok. 60 sklepów. Jeszcze przed Wielkanocą dołączą do niej kolejne popularne marki.

 

TEDi

Już niedługo pojawi się sklep popularnej sieci dyskontowej TEDi klienci Galerii Dekada znajdą szeroki wybór produktów codziennego użytku, artykułów upominkowych i dekoracyjnych, zabawki, materiały piśmienne, a także artykuły świąteczne i hobbystyczne.

Tescoma,

która oferuje przybory kuchenne i artykuły ułatwiające przygotowanie, serwowanie i prezentację potraw. Miłośniczki mody z pewnością ucieszy otwarcie sklepu

Monnari - polskiej marki odzieżowej stworzonej dla kobiet, które cenią sobie elegancję i ponadczasowe kroje. Rozbudowana zostanie także strefa gastronomiczna, do której dołączą

Pierożki u Belfra oferujące domowe potrawy,

Pan Buła

burger-bar w stylu street food

Hell’s Chicken,

restauracja szybkiej obsługi której specjalnością są chrupiące, panierowane kawałki kurczaka przyrządzane wg specjalnej receptury.

Play.

Sektor usługowy wzmocni salon jednej z największych sieci telefonii komórkowej -

Galeria Dekada Nysa zlokalizowana jest w ścisłym centrum Nysy, w sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego. Do dyspozycji klientów dostępny jest parking podziemny z 400 miejscami postojowymi.

 

--

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się dwanaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także dwie inwestycje we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe