Eminem opiera się amerykańskim Julkom.

  • 10.03.2021, 11:42
  • redakcja RTO
Eminem opiera się amerykańskim Julkom.
To musiało w końcu nastąpić. Tzw. „generacja Z” spróbowała „cancelować” Eminema. Czym jest kultura „cancel”? Czy Slim Shady posypał głowę popiołem, jak wielu innych przed nim?

Tzw. kultura „cancel” to bardzo niebezpieczne zjawisko, które dobrze przyjęło się na Zachodzie. Nastolatki z Twittera, Facebooka i TikToka (głównie młode dziewczyny) rozpoczynają akcje hasztagowe skierowane przeciwko jakimś popularnym osobom. Zazwyczaj są to aktorzy, piosenkarze, pisarze etc. Najczęściej powodem jest rzekomy rasizm, homofobia lub szowinizm atakowanych.

Brzmi jak zwykły głupi wyraz buntu? Może tak, ale wielu aktorów straciło z tego powodu pracę, rolę w filmach, wielu muzyków zostało wyrzuconych z wytwórni. Najczęściej więc celebryci posypują głowę popiołem, przyznają się do winy przed dzieciakami i od danego momentu całkowicie zmieniają swoje publiczne zachowanie.

 

źródło  - https://nczas.com/2021/03/10/amerykanskie-julki-chcialy-usunac-eminema-za-szowinizm-i-inne-bzdury-raper-odpowiedzial-blyskawicznie-video/

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe