ZAKSA w PreZero Grand Prix

  • 09.08.2021, 01:04
  • redakcja RTO
ZAKSA w PreZero Grand Prix
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po kilku spotkaniach zakończyła przygodę z PreZero Grand Prix i wraca do przygotowań do nowego sezonu #PlusLiga

Jak było w turnieju


W pierwszym meczu turnieju, po zaciętej grze nasz zespół pokonał Indykpol AZS Olsztyn 2:1. Kolejnym rywalem był LUK Lublin, który zaprezentował bardzo dobrą postawę sportową, co poskutkowało porażką ZAKSY 2:0. Nasza drużyna nadal jednak pozostawała w grze. Po kolejnym trudnym spotkaniu jej wyższość musiała uznać ekipa BBTS AQUA Bielsko-Biała (2:1). Niestety, przegrana 2:0 z Jastrzębskim Węglem oznaczała dla ZAKSY nie tylko porażkę meczową, ale także zakończenie turnieju.
Skład drużyny na każdy mecz ustalany był indywidualnie. Sztab szkoleniowy z Gheorghe Cretu na czele miał do dyspozycji następujących zawodników: Marcin Janusz, Michał Kozłowski, Bartłomiej Kluth, Korneliusz Banach, Adrian Staszewski, Wojciech Żaliński, Krzysztof Rejno, Tomasz Kalembka oraz Norbert Huber, a także na co dzień występujący w ZAKSIE Strzelce Opolskie: Ernest Kaciczak i Fabian Majcherski.


PreZero Grand Prix to turniej bardzo dobrze odbierany w siatkarskim środowisku. Daje możliwość rywalizacji przed rozpoczęciem sezonu halowego, co czyni z niego dobre miejsce sparingowe nie tylko dla czołowych ekip w kraju, ale też pozostałych drużyn chcących sprawdzić swoje siły w rywalizacji z najlepszymi.
W trakcie turnieju siatkarze ZAKSY mogli odpocząć w strefie relaksu, stworzonej specjalnie dla nich przez Grupę Azoty ZAK S.A.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe