Zakończenie wakacji z TikShow w galerii Dekada

  • 27.08.2021, 10:30
  • redakcja RTO
Zakończenie wakacji z TikShow w galerii Dekada
Z okazji kończących się wakacji już 30 sierpnia Dekada Nysa zaplanowała wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z popularnymi TikTok’erami. Idole nastolatków poprowadzą specjalnie przygotowane warsztaty taneczne. W planach są także występy wokalne, battle wideo, seria Q&A i wspólne nagrania z idolami.

Klaudia Bieszcz, Sebastian Kowalczyk, Anielskie Skrzydło, Ciapur i Edzio.

Na spotkanie z ulubionymi gwiazdami młodego pokolenia Dekada Nysa zaprasza już w poniedziałek 30 sierpnia. Tego dnia TikTok’erzy poprowadzą specjalnie przygotowane warsztaty taneczne i zaprezentują występy wokalne. Jedną z atrakcji dnia będzie także bitwa wideo pomiędzy influencerami.  W sesji Q&A odpowiedzą oni także na wszystkie pytania swoich followersów. Na zakończenie uczestnicy wydarzenia będą mogli zebrać od swoich idoli autografy, a także zrobić z nimi wspólne zdjęcia i nagrania.

Zakończenie wakacji z TikShow zaplanowane na 30 sierpnia w Dekadzie Nysa odbędzie się w godz. 16:00 – 20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółow na temat eventu można znaleźć na stronie www.dekadanysa.pl

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe