Muzyczny weekend w Dekadzie Nysa

  • 06.10.2021, 11:17
  • redakcja RTO
Muzyczny weekend w Dekadzie Nysa
Galeria Dekada Nysa zaprasza na wyjątkowy weekend już 8-9 października. Na żywo zagrają Maja Hyży i Adam Jurczyński?

W piątek, 8 października o godzinie 17:00 na scenie w Dekadzie Nysa wystąpi Adam Jurczyński, utalentowany gitarzysta z Górnego Śląska związany z takimi zespołami jak Drakon i Michał Stawiński Oberschlesien. Adam przeniesie nas do muzycznego świata pełnego subtelnych brzmień przełamanych ciężkimi riffami o prog-rockowym charakterze. Obok takiego zestawienia dźwięków nie można przejść obojętnie! Z kolei w sobotę, 9 października swoją twórczość zaprezentuje Maja Hyży - uczestniczka Eurowizji oraz III edycji programu X-Factor. Będzie lekko, spontanicznie i bardzo przyjemnie.

Harmonogram:

8-9. 10. godz. 9:00 - 21:00 - giełda płyt winylowych i CD

8.10. godz. 17:00 - Adam Jurczyński - koncert

9.10. godz. 16:00 - Maja Hyży - koncert

9.10. godz. 12:00 - 18:00 - koncert życzeń z radiem ONY

 

Dla miłośników słuchania muzyki w domowym zaciszu Dekada Nysa przygotowała także giełdę płyt winylowych i CD. Szukasz płyt z wyjątkowymi solówkami Jimiego Hendrixa? Nastrojowej muzyki filmowej Hansa Zimmera? Czy może ponadczasowych utworów króla popu - Michaela Jacksona? Na giełdzie znaleźć będzie można nie tylko nagrania znanych i popularnych wykonawców, ale także wydania kolekcjonerskie.

Dodatkowo w sobotę w godzinach 12:00-18:00 odbędzie się koncert życzeń z Radiem ONY. To doskonała okazja, by złożyć bliskim życzenia, pozdrowić kogoś lub po prostu powiedzieć kilka miłych słów na radiowej antenie i zadedykować utwór. Wszyscy zainteresowani nagraniem życzeń mogą to zrobić w specjalnie przygotowanym studiu radiowym w Dekadzie Nysa.

Poza atrakcjami muzycznymi, za każde zakupy powyżej 30 zł klienci Dekady Nysa otrzymają specjalną torbę zakupową. Promocja obowiązywać będzie w piątek 8.10 od godz. 15:00 i w sobotę 9.10 od godz. 12:00.

 

Na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Muzycznego Weekendu wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów na stronie www.dekadanysa.pl

 

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe