Nyski Ginekolog "pod wpływem".

  • 15.12.2021, 20:55
  • redakcja RTO
Nyski Ginekolog "pod wpływem".
W miniony poniedziałek (6.12) doszło do stłuczki na ulicy Jagiellońskiej. Kierowca volkswagena golfa (39-latek), najechał na tył poprzedzającego go samochodu. Jak się odkryły Nowiny Nyskie za kierownicą golfa miał siedzieć nyski lekarz ginekolog.

- 39-letni kierowca volkswagena nie zachował odpowiedniej odległości od 42-letniego kierowcy jadącego samochodem marki Audi i najechał na tył jego pojazdu. 39-latek miał zabrane prawo jazdy i był od wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile – poinformowała media Magdalena Skrętkowicz, rzecznik KPP w Nysie.

Jak się donoszą Nowiny Nyskie za kierownicą siedział nyski lekarz ginekolog. Gazeta twierdzi także, że prawdopodobnie nie jest to pierwsze zatrzymanie pod wpływem alkoholu. Według Nowin mężczyzna pomimo zakazu prowadzenia pojazdów jest często widziany za kierownicą swojego auta. Jako dodatkowa ciekawostkę redakcja gazety zamieściła zdjęcie maski WV golfa opisane jako: "auto uczestniczące w kolizji zostało porzucone pod jednym ze sklepów monopolowych"

Jeśli ustalenia Nowin są prawdziwe, to nie najlepsza wiadomość, czy należy się obawiać, że alkohol towarzyszy lekarzowi nie tylko za kierownicą?

PS.  Jeden z czytelników zarzuca, że sugestie dotyczące pracy są krzywdzące. Być może ma rację i oby tak było. Jednak świadoma jazda "pod wpływem", dla przedstawiciela bądź, co bądź zawodu zaufania publicznego, to nie jest zbyt chlubna wizytówka.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Widząca
Widząca 17.12.2021, 12:41
A przepraszam, jak Pan burmistrz był pod wpływem w pracy to zamietliście szybciutko sprawę pod dywan. Podwójna moralność NTO. Takie właśnie macie standarty dziennikarskiej uczciwości i rzetelności.
pomyśl zanim napiszesz
pomyśl zanim napiszesz 22.12.2021, 11:21
Po pierwsze mylisz NTO z RTO
po drugie zarówno NTO jak i RTO pisały o Kolbiarzu na bani:

RTO - https://www.youtube.com/watch?…

NTO - https://nto.pl/burmistrz-nysy-…

i co łyso Ci?
Nysanka
Nysanka 16.12.2021, 13:14
Sugestia dot. nietrzeźwości w pracy jest nie na miejscu jeżeli nie ma dowodów. Czy to nie podchodzi pod pomówienie ?
Wielokrotnie byłam u lekarza na wizytach (9 mcy ciąży)i ani razu nie poczułam nawet woni alkoholu...ostatni raz miesiąc temu.

Pozostałe