Wyznania rosyjskiego szpiega - jak marksiści niszczą Zachód - klasyk gatunku.

  • 21.06.2022, 10:37
  • redakcja RTO
Wyznania rosyjskiego szpiega - jak marksiści niszczą Zachód - klasyk gatunku.
Jirij Bezmienow rosyjski agent KGB. To nie jest śmieszne. Rosjanie naprawdę studiują nauki chińskiego stratega Sun Zi. Zgodnie z nimi niszczą wrogie państwa od środka, zaszczepiając szkodliwe idee.

Wstęp artykułu brzmi "foliarsko", niestety to rzeczywistość.

Rosjanie od dziesięcioleci niszczą zachodnie społeczeństwa wspierając szkodliwe idee, jakie rodzą się naturalnie w każdej społeczności. To stara szkoła dywersji. Przed tymi metodami zachodnie demokratyczne społeczeństwa nie potrafiły się obronić. Jurij Bezmienow szacuje, że 85% wysiłków i nakładów rosyjskich służb, jest przeznaczane na ten rodzaj dywersji. Spektakularne akcje z eliminowaniem zbuntowanych agentów, takie jak zabójstwo Litwinienki, to margines marginesu działań KGB, FSB, GRU. Prawdziwy obszar działań to wojna długodystansowa wojna propagandowa nastawiona na destrukcję całych społeczeństw. Bezmyślnie zradykalizowane hasła wolności, równości i sprawiedliwości społecznej to broń podstawowa.

Każdy wykształcony człowiek powinien to zobaczyć. 

 

Jakie nazwiska osób publicznych działających w naszym kraju można by zakwalifikować jako, używając leninowskiego określenia "pożytecznych idiotów", czy po prostu dywersantów, świadomych lub nieświadomych agentów wpływu, i tym podobnych, którzy niszczą naszą gospodarkę, obronność, edukację, jednym słowem degenerują państwo. Zajmujących się problemami nieistniejącymi lub forsując idee szkodliwe...

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poż_I
poż_I 21.06.2022, 14:03
poseł Anna Maria Żukowska SLD - , która twierdzi, że
"Biologiczny mężczyzna rodzi dziecko"

Pokazuje, że posłem może być każdy idiota i ma prawo mówić brednie.

Każdy nieuk, cymbał i dureń może rządzić czymkolwiek i nie można się na to oburzać, bo to dyskryminacja - a potem przyjdą ruscy i zrobią z tym polskim burdelem porządek. Tego chcecie?

https://polskieradio24.pl/5/12…
poż_I
poż_I 21.06.2022, 13:59
Franciszek Sterczewski - poseł idiota, który wspierał politykę Łukaszenki poprzez swoje histeryczne zachowanie na granicy z Białorusią

https://niezalezna.pl/408779-t…
poż I
poż I 21.06.2022, 13:58
Robert Biedroń - szkoda słów, szkodnik i zdrajca polskich interesów w Unii Eeeeee

pożyteczni I
pożyteczni I 21.06.2022, 13:56
Sylwia Spurek - bardzo szkodliwa idiotka w sensie leninowskim, rzecz jasna idiotka, czyli osoba, która nie będąc agentem obcego państwa, kolportuje szkodliwe idee

Adam Bodnar - lewicowy radykał, - broni praw mordercy dziecka, to niszczenie ładu społecznego, morderca dziecka powinien zawisnąć na szubienicy. - jestem za karą śmierci
https://wiadomosci.tvp.pl/4315…
Marks
Marks 21.06.2022, 14:28
celem jest wprowadzenie moralnej relatywności - brutalny morderca dewiant, też ma uczucia

- tylko, że zdrowe społeczeństwo powinno mieć w D jego uczucia, za to chore, zainfekowane będzie się o uczucia mordercy troszczyć.
Edward
Edward 21.06.2022, 14:13
Dla Morderców dzieci powinno się przywrócić karę śmierci. A intelektualiści broniący Breivik'ów powinni wyrzuceni z uczelni na pysk. Ale z uczelni releguje się naukowców, którzy w Szwecji badając sprawców gwałtów odkryli na podstawie statystyk policyjnych, że najwięcej gwałcicieli to imigranci.

Prof. medycyny Kristina Sundquist z Uniwersytetu w Lund jest podejrzana o złamanie etyki w związku z badaniami, w których dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Prokuratura wszczęła w jej sprawie śledztwo.
https://wiadomosci.dziennik.pl…
Memory
Memory 22.06.2022, 17:50
Brevik był prawicowym ekstremistą, strzelał do młodzieżówki lewicowej
857t4d
857t4d 22.06.2022, 17:54
Brevik jest dewiantem i mordercą.
nie ważne jaka ideologia mu przyświeca w chorej wyobraźni, Brevik w przeciwieństwie do Antify nie jest "ruchem społecznym" lecz "wolnym strzelcem", samodzielnym seryjnym mordercą. Nie można oskarżać ludzi o prawicowych czy lewicowych poglądach, że ktoś taki miał podobne zdanie na jakiś temat.
Ważne jak chcesz naprawić świat z tym swoim zdaniem, głosując czy mordując.

Morderca to morderca, co innego organizacja, bojówki , czarne koszule, antifa

Pozostałe