MAMY RADY NA ODPADY - podsumowanie projektu

  • 07.09.2022, 23:01
  • redakcja RTO
MAMY RADY NA ODPADY - podsumowanie projektu
Właśnie zakończyliśmy realizacje zadania pn: Realizacja pikników ekologicznych w gminach powiatów nyskiego i prudnickiego w ramach kampanii edukacyjnej na terenie województwa opolskiego MAMY RADY NA ODPADY.

Zorganizowaliśmy 4 pikniki ekologiczne w 4 gminach województwa opolskiego: nasze warsztaty, konkursy, zabawy dla wszystkich grup wiekowych, przedstawienie teatralne Przygody Ekolinki i inne działania  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że udało nam się utrwalić wśród uczestników naszych wydarzeń zasady segregacji odpadów za pomocą prelekcji oraz praktycznych wskazówek, pokazujących, co można zrobić z różnego rodzaju odpadami, pomóc w kształtowaniu postaw pro-środowiskowych oraz zmiany podejścia do segregacji odpadów i tym samym troski o środowisko, w szczególności ukazania negatywnych skutków dzikich wysypisk odpadów oraz spalania odpadów w domowych gospodarstwach.

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie nyskim spółkom EKOM i AKWA oraz mieszkańcom Niwnicy, Dębowca, Paczkowa i Jasienicy Górnej za wsparcie naszego Stowarzyszenia i aktywny udział w zadaniu. 

 

redakcja RTO

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe