Sts opinie o bukmacherze

  • 06.06.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Sts opinie o bukmacherze
Wysoka premia powitalna znaczne ułatwia udany początek obstawiania zakładów bukmacherskich. Na polskim rynku legalnych bukmacherów nie brakuje serwisów oferujących bardzo korzystne promocje dla nowych użytkowników. Dobrą propozycją może się okazać zarówno STS. Wykorzystując kod promocyjny przy rejestracji, nowi gracze mogą odebrać specjalną premię na start. Jaki prezent proponują wyżej wymienieni bukmacherzy?

Bonus STS dla nowych graczy

Na początek największy polski bukmacher, czyli Star-Typ Sport. Serwis posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych i proponuje atrakcyjny bonus, z którym możemy przetestować duże możliwości bukmachera. Wykorzystując przy rejestracji STS kod promocyjny nowy gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN, a także premię powitalną do pierwszej wpłaty 100% do 1000 PLN. Biorąc pod uwagę niezbyt wymagający warunek obrotu, oferta STS zasługuje na wysoką ocenę.

Oferta powitalna STS

Dołączyć do czołówki najlepszych bukmacherów w tak krótkim czasie to niebywałe osiągnięcie. Nowi klienci mogą wykorzystać STS bonus i otrzymać bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Następnie, graczom przysługują premie do dwóch pierwszych wpłat. W sumie nawet 1500 PLN na udany początek obstawiania. Na chwilę obecną, STS proponuje jeden z wyższych bonusów powitalnych.

Który serwis bukmacherski wybrać?

Możemy śmiało przyznać, że oferta bukmacherów stoi na bardzo wysokim poziomie i kusi nowych graczy do założenia konta. Teoretycznie, wyższy bonus posiada STS, ale oferta przygotowana przez innych również jest bardzo atrakcyjna. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać wszystkie promocje. Wielu profesjonalnych graczy posiada konto u kilku legalnych bukmacherów o czym świadczą liczne STS opinie. W ten sposób zyskujesz możliwość korzystania z wielu promocji, a także możesz wybierać wyższe kursy na interesujące Cię wydarzenia.

Promocja STS dla kibiców piłkarskich

W kontekście bonusu powitalnego STS zapomnieliśmy wspomnieć o jeszcze jednej, istotnej kwestii. Otóż ten serwis proponuje dodatkowy bonus 50 PLN dla kibiców posiadających karnety na mecze drużyn sponsorowanych przez bukmachera. To kolejny czynnik, który wpływa na pozytywne STS opinie i potwierdza renomę tej firmy bukmacherskiej. Pozostaje się tylko cieszyć, że na polskim rynku zakładów sportowych możemy znaleźć tak korzystne oferty promocyjne dla graczy.Obecnie wszystkie serwisy bukmacherskie mogą się pochwalić bardzo rozbudowaną ofertą zakładów na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Nas powinna interesować wysokość kursów oraz obecność specjalnych rynków, np. zakładów na esport.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: