Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:27
Reklama

Artykuły

Kosztowna dyskrecja burmistrza, czy polityczna układanka, do której nie pasował starosta z PSL?
Kosztowna dyskrecja burmistrza, czy polityczna układanka, do której nie pasował starosta z PSL?
W polityce jak miłości, często koszty się nie liczą. Ważne jest wyłącznie to żeby zdobyć kobietę lub głosy wyborców. Wolno naginać rzeczywistość, kombinować i faulować byleby tylko nie dopuścić konkurenta do gry.  Te techniki przypominają argumenty polityków, którymi próbują nas przekonać, że postępują słusznie. Jednak co począć gdy burmistrz i starosta wzajemnie sobie przeczą? O tym materiale. 28.08.2017 14:05
Sinica udusiła tysiące ryb, wszystko wydarzyło się na odcinku od tamy otmuchowskiej do jeziora nyskiego.
Sinica udusiła tysiące ryb, wszystko wydarzyło się na odcinku od tamy otmuchowskiej do jeziora nyskiego.
Setki kilogramów śniętych ryb na jeziorze nyskim i rzece. Powodem przyduchy czyli masowego śnięcia  ryb był niefortunny zbieg kilku czynników. Sinice nagromadzone i gnijące przy Budowli z rzutowej jeziora Otmuchowskiego wy wyniku zrzutu wody wpłynęły do rzeki. Ryby na sporym odcinku po prostu nie miały czym oddychać. 28.08.2017 14:02
Wiadomości 27 sierpnia 2017 - Sinica udusiła tysiące ryb.
Wiadomości 27 sierpnia 2017 - Sinica udusiła tysiące ryb.
28.08.2017 13:11
Nyska Kronika Filmowa - odc. 89
Nyska Kronika Filmowa - odc. 89
W najnowszym wydaniu NKF prezentujemy m.in. wywiad z Burmistrzem Nysy, nowy autobus MZK, odwiedziny "naukobusu", a także listę wniosków zakwalifikowanych do realizacji w ramach programu Zielone Podwórka. 26.08.2017 20:13
Nowy dyrektor NDK Marek Kędzierski to także aktor i także jest z poza Nysy. Czy hasło "Nysa to ludzie" zmieniono na "Nysa to ludzie z Opola i Warszawy"?
Nowy dyrektor NDK Marek Kędzierski to także aktor i także jest z poza Nysy. Czy hasło "Nysa to ludzie" zmieniono na "Nysa to ludzie z Opola i Warszawy"?
To już drugi aktor spoza Nysy którego wizja ujęła burmistrza Kordiana Kolbiarza. Czy będzie to teatr Nysa wersja 2.0 ? Naczelnik wydziału kultury Elwira Ślimak mówi, że Kolbiarz nigdy nie odszedł od tej koncepcji, jednak nie chce wypowiadać się za burmistrza. Konferencja prasowa z nowym dyrektorem przygotowywana jest na 4 lub 5 września. Od 1 września nowy dyrektor obejmie stanowisko. 25.08.2017 11:55    2
PORZĄDEK OBRAD XLI SESJI RADY MIEJSKIEJ W NYSIE, 26 sierpnia 2017 roku, o godz. 8:00
PORZĄDEK OBRAD XLI SESJI RADY MIEJSKIEJ W NYSIE, 26 sierpnia 2017 roku, o godz. 8:00
25.08.2017 11:04
Od wczoraj tj. 23 sierpnia mamy kolejnego nowego p.o. komendanta policji w Nysie jest nim Adam Bielecki.
Od wczoraj tj. 23 sierpnia mamy kolejnego nowego p.o. komendanta policji w Nysie jest nim Adam Bielecki.
Zbigniew Hazik pełnił obowiązki powiatowego komendanta policji w Nysie tylko przez 2 dni. Od 23 sierpnia pełniącym obowiązki komendanta powiatowego jest komisarz Adam Bielecki dotychczasowy zastępca komendanta powiatowego z Brzegu. 24.08.2017 14:33
– Nowych kierunków w tym roku nie uruchamiamy, planujemy powrót do konserwacji i restauracji dzieł sztuki - mówi rektor PWSZ.
– Nowych kierunków w tym roku nie uruchamiamy, planujemy powrót do konserwacji i restauracji dzieł sztuki - mówi rektor PWSZ.
717 osób złożyło podania do nyskiej PWSZ na studia dzienne i 218 na zaoczne. To dane z 24 sierpnia. Uczelnia prowadzi nabór do 6 października. Rejestracja możliwa jest także droga elektroniczną. 24.08.2017 11:24
UWAGA NA MEMY - CD! - Czasem trzeba się uśmiechnąć by upuścić napięcie. W internecie zawrzało od treści charytatywnych.
UWAGA NA MEMY - CD! - Czasem trzeba się uśmiechnąć by upuścić napięcie. W internecie zawrzało od treści charytatywnych.
Każdy chce być jeszcze bardziej charytatywny i tak trzymać! Charytatywności nie da się zdefiniować, charytatywność trzeba czuć. Dlatego jak ktoś Cię krytykuje leć czym prędzej do prokuratury. Prokuratura uratuje twoje dobre imię i będzie o Ciebie dbać jak rodzona matka. 22.08.2017 17:11    2
Uprawa konopi w Polsce jest jak najbardziej legalna. Dotyczy to jednak tylko konopi włóknistych (Cannabis sativa)
Uprawa konopi w Polsce jest jak najbardziej legalna. Dotyczy to jednak tylko konopi włóknistych (Cannabis sativa)
Uprawa konopi w Polsce jest jak najbardziej legalna. Dotyczy to jednak tylko konopi włóknistych (Cannabis sativa), niezawierających więcej niż 0,2% tetrahydrokannabinolu (THC). Popularność tej rośliny jest w naszym kraju coraz większa. Zobacz, jakie produkty można z niej uzyskać. 22.08.2017 13:11    1
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Bywa i tak Treść komentarza: Niektórzy,to do śmierci będą się trzymać posadki,bo apetyty się nie kończą!!!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:17 Źródło komentarza: NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie Nysa Autor komentarza: Wkurzony rodzic Treść komentarza: A dlaczego Michon nie zostanie logopedą,jak jest taką świetną specjalistka?Zamiast zajmować stanowisko dyrektorskie,pomogłaby dzieciom, przecież tam neurologopedow brakuje .Dziwne jest to, że ciągle ją wybierają.Dyrektorem powinien być menadżer!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:14 Źródło komentarza: Sprytny dyrektor szkoły dorobi na nadgodzinach nawet kilkadziesiąt tysięcy rocznie. Autor komentarza: Krystyna Treść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentek Data dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00 Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem". Autor komentarza: Michon do zwolnienia Treść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!! Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31 Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu? Autor komentarza: MM Treść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara? Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28 Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyż Autor komentarza: Wielki Joe. Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł. Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47 Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama