Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:48
Reklama

Artykuły

Nowe przedszkole jeszcze nie złożyło dokumentów, ale dyrektor zapewnia, że będą na czas.
Nowe przedszkole jeszcze nie złożyło dokumentów, ale dyrektor zapewnia, że będą na czas.
– Biorąc pod uwagę to, że przedszkole ma ruszyć 1 września wszystko odbywa się bardzo późno – stwierdził dyrektor GZO Adam Fujarczuk 22.08.2017 12:02
Kierowca pił, pasażer zginął. na trasie Nysa - Hajduki Nyskie doszło do śmiertelnego wypadku.
Kierowca pił, pasażer zginął. na trasie Nysa - Hajduki Nyskie doszło do śmiertelnego wypadku.
W piątkowy wieczór 18 sierpnia około godziny 21:00, 31-letni mieszkaniec powiatu nyskiego jadąc z nadmierną prędkością zjechał z drogi i dachował. Do wypadku doszło na trasie Nysa - Hajduki Nyskie. Rozbity samochód to volkswagen passat. 22.08.2017 11:38
Zbigniew Hazik nowym p.o. komendanta policji w Nysie.  były komendant Piotr Smoleń "wylądował"... w Namysłowie.
Zbigniew Hazik nowym p.o. komendanta policji w Nysie. były komendant Piotr Smoleń "wylądował"... w Namysłowie.
Powierzenie obowiązków od komendanta wojewódzkiego policji w Opolu, zgodnie z policyjną procedurą, otrzymał 21 sierpnia br. (do czasu uwolnienia etatu). 22.08.2017 11:08
Paweł Nakonieczny - polski świerk z puszczy uderza w gigantyczne interesy niemieckich hodowców.
Paweł Nakonieczny - polski świerk z puszczy uderza w gigantyczne interesy niemieckich hodowców.
Paweł Nakonieczny, przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie - Gość Radia Nysa FM, 10.08.2017 21.08.2017 16:32
Niebiesko mi... na zabytkowej kostce. Szkoda czytać to trzeba zobaczyć.
Niebiesko mi... na zabytkowej kostce. Szkoda czytać to trzeba zobaczyć.
Andrzej Dąbrowski śpiewał zielono mi. Melomani pamiętają ten niezapomniany przebój sprzed lat z tekstem Agnieszki Osieckiej i muzyką Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Nam zrobiło się niebiesko szczególnie tym, którzy próbują zaparkować na miejscu dla niepełnosprawnych. 20.08.2017 19:50
Kontrole trwają, odlewnia dymi. Czy Państwo nadal funkcjonuje teoretycznie?
Kontrole trwają, odlewnia dymi. Czy Państwo nadal funkcjonuje teoretycznie?
Kontrolerzy Wojewódzkiego Inspektoratu ochrony środowiska przeprowadzali kontrolę w Nyskiej odlewni w ubiegły czwartek. Taką informację uzyskał z biura WIOŚ z opola Tomasz Hankus. Jednak jak widać coś nie zadziałało, ponieważ w sobotę dym z komina poleciał w miasto i z pewnością nie była to para wodna. 20.08.2017 19:17
Dekada jest zdeterminowana by budować galerię. Prezes ucina spekulacje prasowe.
Dekada jest zdeterminowana by budować galerię. Prezes ucina spekulacje prasowe.
Prezes DEKADA S.A. Aleksander Walczak dementuje komentarze, według których jego firma miałaby odstąpić od budowy galerii w Nysie. Proces podpisywania umów z przyszłymi najemcami jak informuje prezes spółki idzie dobrze 30% umów na tym etapie to niezły wynik. 20.08.2017 19:12
Lans czy dobroczynność, za krytykę do prokuratury. Tylko kto naprawdę ma tu coś do ukrycia.
Lans czy dobroczynność, za krytykę do prokuratury. Tylko kto naprawdę ma tu coś do ukrycia.
Promocja kosztem śmiertelnie chorej, czy tylko nieporozumienia w komitecie akcji charytatywnej. W mieście przeprowadzanych jest wiele takich zbiórek, jednak rzadko kiedy wzbudzają one takie emocje. Choć pieniędzy zebrano niewiele na portalu społecznościowym Facebook rozgorzała dyskusja. 20.08.2017 18:32
Wiadomości 20 sierpnia 2017 - Lans czy dobroczynność, za krytykę do prokuratury, jednak kto naprawdę ma tu coś do ukrycia.
Wiadomości 20 sierpnia 2017 - Lans czy dobroczynność, za krytykę do prokuratury, jednak kto naprawdę ma tu coś do ukrycia.
20.08.2017 18:23
Obwodnica Nysy do poprawki - wszystko przez brak "szczepności międzywarstwowej".
Obwodnica Nysy do poprawki - wszystko przez brak "szczepności międzywarstwowej".
Fragment nawierzchni na rondach górki Hanuszowskiej trzeba położyć jeszcze raz. 19.08.2017 16:49
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Bywa i tak Treść komentarza: Niektórzy,to do śmierci będą się trzymać posadki,bo apetyty się nie kończą!!!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:17 Źródło komentarza: NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie Nysa Autor komentarza: Wkurzony rodzic Treść komentarza: A dlaczego Michon nie zostanie logopedą,jak jest taką świetną specjalistka?Zamiast zajmować stanowisko dyrektorskie,pomogłaby dzieciom, przecież tam neurologopedow brakuje .Dziwne jest to, że ciągle ją wybierają.Dyrektorem powinien być menadżer!!!!! Data dodania komentarza: 21.11.2025, 18:14 Źródło komentarza: Sprytny dyrektor szkoły dorobi na nadgodzinach nawet kilkadziesiąt tysięcy rocznie. Autor komentarza: Krystyna Treść komentarza: Najgorsze w tym wszystkim jest to że on dalej pije i jeździ.. strach pomyśleć jak on bada te kobiety . Ale słyszałam że jak się napije to publicznie nabija się z pacjentek Data dodania komentarza: 31.07.2025, 04:00 Źródło komentarza: Nyski Ginekolog "pod wpływem". Autor komentarza: Michon do zwolnienia Treść komentarza: Mobbing w sp.10istnieje w stosunku do uczniów i tzw.trudnych rodziców.Im się tam najwyraźniej coś myli,bo żyją z pieniędzy podatnika wielu rodziców twierdzi, że już dawno powinna wejść tam prokuratura.I mam nadzieję, że poniosą ,na czele z Michon konsekwencje.Pozbawienie prawa wykonywania zawodu ,dla takich!!!!!Niech sobie założy miernota ,jedna z drugą działalność i mobinguje na własny rachunek.W 10 uchybienie godności zawodu nauczyciela,to norma.I ludzie tego,tak nie zostawią!!!!!! Data dodania komentarza: 12.05.2025, 00:31 Źródło komentarza: Czy w SP10 w Nysie, doszło do mobbingu? Autor komentarza: MM Treść komentarza: A może Kolbiarz też się leczy u Miłara? Data dodania komentarza: 23.04.2025, 10:28 Źródło komentarza: Nikt w to nie uwierzy. Miłar Kokoszka - Oddawał mocz na krzyż Autor komentarza: Wielki Joe. Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł. Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47 Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.
Reklama
Reklama